מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

מוצרים קשורים

סוגי כסאות גלגלים שכדאי לכם להכיר

בין אם מדובר בכיסא גלגלים לרכישה או להשכרה, יש להקדיש מחשבה לבחירתו הנכונה ועדיף להתייעץ עם אנשי המקצוע של חברתנו, שיוכלו לכוון אתכם אל הכיסא המתאים ביותר. אנו מייצגים בלעדית בישראל את חברת KARMA MEDICAL שזוכה להערכה רבה בענף כיסאות הגלגלים, ומאחוריה שורה של פיתוחים ייחודיים וחדשניים בתחום, שהובילו בין היתר לזכייה בפרסים בינלאומיים.

 

יש להבין כי בחירה של כסא גלגלים קל משקל, אקטיבי, אולטרה לייט, ממונע, אדפטיבי ומסוגים נוספים, צריכה לקחת בחשבון שורה ארוכה של פרמטרים. כיסא גלגלים הוא כלי רב חשיבות ובעל השפעה גדולה על מידת הניידות והעצמאות של המשתמש, על הנוחות שלו ושל המלווים אותו, וכן על בריאותו רווחתו. בין היתר, יש להתאים את הכיסא למשקלו של המשתמש ולמצבו הפיזי, לאורחות החיים שלו ולתכיפות היציאות מהבית, מרחב המחייה המיידי שלו (הבית) ומאפייניו, מאפייני הסביבה הנוספת בו הוא נוהג לנוע, יכולתו להניע את הכיסא בעצמו, ועוד. על כן, אנו ממליצים בחום להסתייע באנשי המקצוע שלנו שיסייעו בהתאמה אופטימאלית של הכיסא המתאים לכם, מבין מבחר כיסאות גלגלים מצוינים המצויים ברשותנו המוצעים לרכישה או להשכרה לתקופות משתנות.

 

 

כיסאות גלגלים קלים בטוחים במיוחד

 

אין ספק כי סוגיית הבטיחות הינה קריטית בבחירה של כיסאות גלגלים, וברור שכל יצרנית המכבדת את עצמה תוציא תחת ידיה מוצרים יציבים, עמידים ואמינים – החל ברמת השלדה ועד לגלגלים. עם זאת, ישנם כיסאות קלים המקנים רמה גבוהה על עצמאות וניידות, אשר משלבים בצורה אופטימאלית בטיחות, יציבות נוחות כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

 

ERGO LITE – מוצר השנה באירופה לשנת 2020 הוא כיסא אולטרה לייט במשקל של 8.5 ק"ג בלבד, אך בעל חוזק רב ויציבות גבוהה מאוד. עקב ממדיו ומשקלו נוח מאוד לקפל אותו ולאפסן בתא המטען של כל סוגי הרכב, והוא גם קל לתפעול עבור המשתמש והמלווה אותו. לצד שמירה על יציבות ומניעת החלקה, זהו גם כיסא העומד במבחני בטיחות נסיעה ברכב, כך שאפשר להשתמש בו בתור כיסא ברכב מתאים. במילים אחרות: ניידות, נוחות ובטיחות מושלמות בכיסא אחד.


ERGO LITE 2 – זוהי הגרסה של ארגו לייט בעלת הנעה עצמית, שגם היא נבחרה למוצר השנה באירופה בשנת 2020. למעשה, זהו הכיסא היחיד שמשלב בין משקל קל של 10.5 ק"ג בלבד ובין הנעה עצמית, שילוב מצוין עבור ניידות ועצמאות בצורה הנוחה ביותר. יש לו רגליות מסתובבות ופריקות עבור כניסה נוחה למעברים, וכאמור אפשרות לגלגלי הנעה עצמית למען עצמאות המשתמש. כמו כן, מידותיו הצרות יחסית מקנות עצמאות במרחב הבית, והעיצוב הארגונומי המיוחד תורם למניעת פצעים ושומר על מניעת החלקה ויציבות גבוהה. אכן, זהו כיסא קל משקל חזק ויציב מאוד, העומד גם הוא במבחני הבטיחות לנסיעה ברכב. 


S-ERGO 125 – כיסא ארגונומי ייחודי עם מושב בצורה של האות S, המקנה ישיבה בטוחה ויציבה תוך מניעת החלקה. יש לו משענות ידיים נוחות מאוד שניתן להסיר בקלות לצורך ישיבה נוחה לצד השולחן או להעברה, וכן חישוקי יד ארגונומיים לניידות רבה יותר, בלימה יעילה והנעה טובה. השלדה הכפולה והמחוזקת שלו מקנה רמה גבוהה במיוחד של בטיחות (עמידה במבחני בטיחות נסיעה ברכב), ועדיין- משקלו של הכיסא בלי הידיות והגלגלים הוא 9 ק"ג בלבד. מעבר למשקלו הקל המספק נוחות מקסימאלית עבור המשתמש והמלווה, מדובר גם בכיסא שניתן לקפל, לפרק ולאפסן בקלות בכל תא מטען, שמגיע עם ריפוד כפול ונעים למגע שאפשר להסיר ולכבס על פי צורך. 

 

אלו היו שלוש דוגמאות נבחרות לכיסאות גלגלים קלי משקל המשלבים בין בטיחות גבוהה ונוחות מרבית, ובאתר שלנו ניתן להתרשם מעוד כיסאות גלגלים המציעים יתרונות ואיכויות משלהם. לפרטים נוספים ולקבלת הכוונה מקצועית לבחירת הכיסא המתאים, הנכם מוזמנים לפנות אל הצוות המקצועי R-CURE MEDICAL.

 

למידע נוסף חייגו: 03-5329157 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם -> לחצ/י כאן להשארת פרטים לחזרה

 

 

יכול לעניין אותך גם...
לקוחותינו