מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

מוצרים קשורים

מגוון כסאות גלגלים מכסים שימושים שונים. ריכזנו את צרכי המשתמש בכסא הגלגלים ונושאים החשובים לבדיקה

כיסא גלגלים שאינו מתאים יכול להגביר את הסיכוי לפציעות משניות הנגרמות משימוש ארוך טווח בכיסא גלגלים. לדוגמה, כיסא גלגלים שאינו מסוגל לסייע בהפגת לחץ בגב התחתון או בישבן עלול לגרום לנזקים בעור ולפצעי לחץ.

דוגמה שנייה לכיסא גלגלים שאינו מתאים כראוי למשתמש היא כאשר כיסא הגלגלים מצויד במשענות יד ממוקמות גבוה מדי. משיכת כתפיים לטווח ארוך יכולה להוביל לשרירי דלתא נוקשים.
דוגמה שלישית לכיסא גלגלים היא כאשר המושב רחב מדי עבור המשתמש. זה יכול לגרום ליציבת ישיבה לקויה ולעיוות עמוד השדרה.
לכן, חשוב להתאים את הכיסא במיוחד בשבילך.

 

אילו גורמים יש לקחת בחשבון בבחירת כסא גלגלים?

 

לא כל כסאות הגלגלים זהים. כדאי לבחור את כסא הגלגלים המתאים ביותר עבורכם בהתאם לדרישות הגוף ואורח חייכם.
סגנון החיים שלך יכול להיות כל דבר החל ממרחב המחיה שלך, באיזו תדירות אתה משתמש בו, האם אתה צריך לעבור ולצאת הרבה מכיסא הגלגלים שלך וכו'. עליך לשקול גם אם אתה מתכוון להשתמש בכסא גלגלים רק ככלי עזר זמני, או אם אתה צריך להשתמש בו כל יום. אתה יכול גם לשקול אם אתה מתכוון להניע את כיסא הגלגלים בעצמך או שיהיה לך מטפל שידחף אותך.

 

כיסא מתאים שמסייע להפחתת לחץ

 

בדרך כלל, משתמשים בכיסא גלגלים ישתמשו במשענת היד של כיסא הגלגלים כדי להרים את עצמם כדי להקל על הלחץ על הגב התחתון או הישבן ולהמנע מפצעי לחץ. חשוב לשקול אם אתה מסוגל לעשות זאת בכיסא הגלגלים שלך או שתזדקק לסיוע נוסף כדי למקם את עצמך מחדש? אם כן, אז כדאי לשקול כיסא גלגלים עם פונקציית הטיה בחלל או שכיבה.

 

כיסא מתאים בגודל

 

בדרך כלל אנו ממליצים שמושב כיסא הגלגלים יהיה רחב יותר מהמותניים שלך בכ-5 ס"מ . כאשר אתה יושב לאחור בכיסא הגלגלים שלך, המרחק בין הקצה הקדמי של המושב לחלק האחורי של הברכיים שלך צריך להיות בערך 5 עד 8 ס"מ. עומק המושב צריך להיות מעט קצר יותר מאורך הרגל/עצם הירך העליונה. הרגליים והירכיים שלך צריכות להיות נוחות כאשר כפות הרגליים מונחות על משענות.

 

כיסא מתאים לפי הצורך

 

למשתמשים בכסא גלגלים יכול להיות מגוון רחב של צרכים ותנאים, לטווח ארוך או קצר. שלוש הקטגוריות העיקריות של משתמשי כיסא גלגלים הם קשישים, משתמשים לאחר ניתוח וחולי שבץ. לכל קבוצה מערכת צרכים ודרישות משלה:
קשישים: חוסר כוח ואי יכולת ללכת.
לאחר ניתוח: שברים, ניתוחי מפרקים, שיקום וכו'.
הסובלים משבץ מוחי: hemiparesis, שיתוק, פגיעה בעמוד השדרה, סוכרת וגאוט.
בכל המקרים הללו, חשוב לדבר עם רופא או מטפל על המצב, מכיוון שהם יעזרו להמליץ ​​על ציוד ניידות.
רוצים לקבל מידע נוסף או להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו? פנו כבר עכשיו


התאמה מושלמת במיוחד בשבילך

 

בעת בחירת כסא גלגלים, חשוב לקחת בחשבון את כל צרכי המשתמש. זה כולל את מדידות הגוף, פרוגנוזה, אורח חיים ותקציב. אם אתה עדיין לא בטוח לגבי כסא גלגלים או שיש לך שאלות לגבי איזה כיסא גלגלים לבחור, אתה יכול לפנות לנציגי המכירות של חברת אר-קיור מדיקל ונשמח לסייע.

לחברתנו מגוון רחב של כסאות גלגלים המכסים מגוון רחב של צרכים, מכסא גלגלים קל משקל לקשישים ועד כיסאות מתכווננים מורכבים יותר עבור מוגבלים פיזית. קו כסאות הגלגלים שמספק תמורה מלאה עבור כיסאות גלגלים בסיסיים מתקדמים. כיסאות הגלגלים דרכנו ניתנים לרכישה ו/או השכרה.

יכול לעניין אותך גם...
לקוחותינו