מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

כל מה שאתם צריכים לדעת על השכרת מזרון אוויר למניעה וטיפול בפצעי לחץ

מצבים בריאותיים שונים לאורך החיים עלולים להוביל למצב של מוגבלות או איבוד יכולת התנועה, ואף הפעולה הפשוטה ביותר של קימה מהמיטה, כורסא או היכולת לשינוי תנוחה. באופן עצמאי כבר לא מתאפשרת. דוגמאות למצבים בריאותיים כאלה יכולים להופיע במקרה של פגועי ראש, מנותחי לב, מאושפזים עם שבר בצוואר הירך ופגיעות אורטופדיות קשות, מאושפזים בתרדמת (קומה), החמרה במחלת הסרטן, חולי דמנציה, כל אלו ועוד עלולים להיות מנת חלקם של אנשים מבוגרים, ולעיתים גם צעירים, המוצאים את עצמם באופן פתאומי שוכבים במיטה מוגבלים בתנועה או ללא יכולת תנועה עצמאית לכן הם נמצאים בקבוצת סיכון לפתח פצעי לחץ!

 

כיצד שכיבה ממושכת גורמת להופעת פצע לחץ?

 

פצעי לחץ נוצרים לרוב בגלל לחצים המופעלים על אזורים גרמיים בגוף, בהם קיימת בליטה של עצם הלוחצת על העור ומפחיתה את זרימת הדם. אזורים אלו כוללים את הגב התחתון, העכוז, הרגליים והעקבים בכפות הרגליים. לכן במצב של חולים מרותקים השוכבים באופן ממושך מבלי לשנות תנוחה, קיימת סכנה שמשקל הגוף יפעיל לחץ על האזורים הללו או ייווצר חיכוך קבוע בין משטח המזרון לעור הגוף וזה יגרום להופעת פצע לחץ.

 

כיצד ניתן למנוע הופעת פצע לחץ?

 

מרגע שפצעי לחץ נוצרים הם מלווים בכאב וסבל רב למטופל, לכן קיימת חשיבות רבה לפעולות ולשימוש בעזרים וטכנולוגיות מתקדמות למניעת פצעי לחץ.

 

מזרני אוויר למניעה וטיפול בפצעי לחץ

 

מזרון לפצעי לחץ הוא חלק חשוב מאוד בהתמודדות עם בעיית פצעי הלחץ, ועדות מקצועיות בינלאומיות ממליצות על סוגים שונים של מזרנים בהתאם למצב המטופל, דרגת הפצע או רמת הסיכון לפתח פצע לחץ.

לאר-קיור מדיקל מגוון סוגי מזרנים לפצעי לחץ אותם ניתן להתאים באופן אישי למצב המטופל.
מזרוני אוויר אקטיבים דינמיים יתאימו למטופלים הנמצאים בסיכון גבוה להתפתחות פצע לחץ או מטופלים עם פצע לחץ קיים.

מזרוני אוויר דינמיים בנויים מתאים גליליים גדולים לרוחב המזרן המלאים באוויר שמתנפחים ומתרוקנים ולסירוגין, פעילות זו מדמה שינויי תנוחה (מחצית מהגוף נמצאת כל הזמן באוויר).

 

באר-קיור מדיקל ניתן להשיג מזרון דינמי להשכרה ולמכירה

בנוסף לחשיבות השימוש במזרון אוויר מתאים חובה להקפיד על שינוי תנוחה בכל שעה עד שעתיים. בעת שינוי התנוחה יש להקפיד על הימנעות מהפעלת כוחות חיכוך וגזירה, ולשם כך מומלץ להשתמש במשטח החלקה TERGOGLIDE המסייע ומקל בפעילות של שינוי תנוחה או באמצעות סדין העברה המיועד לשינוי תנוחה TURNASSIST.

כמו כן, חשוב להקפיד על תזונה מאוזנת, עשירה בחלבונים וקלוריות, במידת הצורך ניתן להיעזר ב R -shake תזונה משלימה ותומכת לטיפול בפצעי לחץ.

למידע נוסף ולקבלת סיוע בהתאמת מזרונים למניעת וטיפול בפצעי לחץ ועזרים וטכנולוגיות מתקדמות למניעה וטיפול בפצעי לחץ הנכם מוזמנים לפנות אל הצוות המקצועי של חברת אר-קיור מדיקל.

לחצו כאן ליצירת קשר.

יכול לעניין אותך גם...
לקוחותינו