מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

מוצרים קשורים

AirSteril – הדור החדש לטיהור אוויר מנגיף הקורונה

נכון לתחילת פברואר 2022 יותר מ- 375 מיליון איש נדבקו בנגיף הקורונה ולמעלה מחמישה וחצי מיליון נפטרו בעולם.. על מנת לשמור על הבריאות ולצמצם את הסיכוי לחלות במחלה כולנו ערים לנושא החיסונים, המסכות, שמירה על היגיינה ועל ריחוק חברתי, בידודים וסגרים וכן הלאה. כמו כן יש  חשיבות גבוהה להגנה מפני הידבקות בקורונה בתוך חללים סגורים, בהם הנגיף יכול להדביק ביתר קלות דרך האוויר. כאן בדיוק נכנסת לתמונה ההגנה האפקטיבית של AirSteril.    

 

סכנת ההדבקה בחללים סגורים

 

למעשה סכנת ההידבקות בחללים סגורים גבוהה פי 5 מהסכנה להידבקות באוויר הפתוח, וזאת מפני שאנו חולקים זה עם זה עם זה את האוויר בצורה אינטנסיבית, לחות ועובש שמהווים מצע מצוין להתפתחות מיקרואורגניזמים מזיקים, היעדר אוורור נאות ועוד. בדיוק מסיבה זו ראינו את ההנחיות המיוחדות של משרד הבריאות לגבי חללי עבודה, חדרי כושר, מרכזי קניות, מוסדות חינוך וכיוצא בזאת.

 

איירסטרייל - הקטנה משמעותית של סכנת ההדבקה

 

חשוב לציין שהדברים האמורים לעיל נכונים לא רק לגבי נגיף הקורונה, אלא לגבי נגיפים ומיקרואורגניזמים רבים אחרים הגורמים לתחלואה בחללים סגורים. אחד הפתרונות החשובים לבעיה זו היא מסנני האוויר. מסננים מהדור הישן היו אוספים חלקיקים גדולים יחסית ואילו חלקיקים קטנים יותר כגון חיידקים ונגיפים היו עוברים דרך המסננים ללא פגע. מסנן מהדור החדש  AirSteril משנה את התמונה מקצה לקצה.


AirSteril הינו מכשיר לטיהור אוויר של חללים המפחית זיהומים באוויר ובמשטחים במקומות סגורים בתוך דקות ספורות. המכשיר שואב אליו את האוויר שבחלל ובעזרת 5 טכנולוגיות שונות משמיד את הגורמים המזהמים, ובתוך כך משחרר לאוויר מולקולות של אוזון 3 שתורמות לחיטוי האוויר בחלל. עד כמה הוא יעיל? במחקר שנערך לאחרונה באוניברסיטת לידס שבבריטניה על ארבעה סוגים של תרביות חיידקים, נמצא כי אחרי 8 שעות פעילות של המכשיר הופך האוויר בחדר לנקי ב- 100% מנוכחות חיידקים. כמו כן, לאחר 8 שעות של פעילות גם המשטחים בחדר נקיים ב- 80 - 90 אחוז מנוכחות חיידקים, ולאחר 48 שעות של פעילות המשטחים נקיים ב- 99% מנוכחות חיידקים.


בין היתר, הקרינה האולטרה סגולה שנמצאת ב- AirSteril הוכחה כיעילה נגד וירוסים מקבוצת הקורונה, וכן כנגד סטרפטוקוקוס ליסטריה, פטריות, E COLLI, MRSA וכימיקלים הנישאים באוויר וגורמים לתופעות אלרגיות ולסרטן. לאחר שעברה את הבדיקות קיבלה טכנולוגיית AirSteril את המלצות ה - NHS  הבריטי והפכה למבוקשת על ידי גופי בריאות, ארגונים, מוסדות וחברות בכל רחבי העולם.


גם בישראל AirSteril מהווה אמצעי חיטוי בחללים סגורים של בתי חולים ומוסדות בריאות, ומתאים בין היתר לבתי אבות, מוסדות חינוך החל מגני הילדים ועד למכללות ואוניברסיטאות, בנקים ובתי קולנוע, מסעדות ואולמות אירועים, מכוני כושר, מפעלים, משרדים, חברות הייטק וכן הלאה. בסדרה ניתן למצוא מספר סוגים של מכשירים הפועלים בטכנולוגיה זו וניתן להתאים אותם לכל סוג של חלל ובכל גודל, החל ברמת הבית הפרטי ועד לחללים עסקיים וציבוריים גדולים.


לפרטים נוספים בנושא, לקבלת הכוונה מקצועית ולהזמנה והתקנה של מכשיר AirSteril המתאים לצרכיכם, הינכם מוזמנים לפנות לטלפון 03-5329157.

 

 

יכול לעניין אותך גם...
לקוחותינו