מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

כיסא גלגלים להשכרה

מצבים בריאותיים שונים לאורך החיים עלולים להוביל למצב של מוגבלות או איבוד יכולת התנועה, ואף הפעולה הפשוטה ביותר של קימה מהכורסא, שינוי תנוחה והתניידות באופן עצמאי כבר לא מתאפשרת. דוגמאות למצבים בריאותיים כאלה יכולים להופיע במקרה של חולים עם פגיעה בעמוד השדרה, שבר בצוואר הירך ופגיעות אורטופדיות קשות לאחר תאונה או ניתוח, כל אלו ועוד עלולים להיות מנת חלקם של אנשים מבוגרים וגם צעירים, המוצאים את עצמם באופן פתאומי  מאבדים את החופש והעצמאות ומוגבלים בתנועה או ללא יכולת תנועה עצמאית והם נמצאים בקבוצת סיכון לפתח פצעי לחץ!

 

כיצד ישיבה ממושכת גורמת להופעת פצע לחץ?

 

פצעי לחץ נוצרים לרוב בגלל לחצים המופעלים על אזורים גרמיים בגוף, בהם קיימת בליטה של עצם הלוחצת על העור ומפחיתה את זרימת הדם. אזורים אלו כוללים את הגב התחתון, העכוז, הרגליים והעקבים בכפות הרגליים. לכן במצב של חולים מרותקים היושבים על כיסא גלגלים או כורסא באופן ממושך מבלי לקום או לשנות תנוחת ישיבה, קיימת סכנה שמשקל הגוף שלהם יפעיל לחץ על האזורים הללו או ייווצר חיכוך קבוע בין משטח הישיבה כל כיסא הגלגלים או הכורסא לעור הגוף ויגרום להופעת פצע לחץ.

 

כיצד ניתן למנוע הופעת פצע לחץ?

 

פצעי לחץ מתפתחים במהירות, לעיתים גם תוך מספר שעות בודדות, הם מלווים בכאב וסבל רב למטופל ולכן חשוב מאוד למנוע את פצעי הלחץ עוד לפני הופעתם, כדי להקדים תרופה למכה מומלץ להשתמש בעזרים וטכנולוגיות מתקדמות למניעת פצעי לחץ. למשל שימוש בכריות אוויר לישיבה -  המיועדות למניעה וטיפול בפצעי לחץ למשתמשים בכיסא גלגלים. כריות האוויר מיועדות לפיזור הלחץ על פני שטח פנים יותר גדול ומספקות הגנה על האזורים הנתונים ללחץ בזמן הישיבה.

 

כסאות גלגלים מתקדמים בהתאמה אישית

 

חברת אר-קיור מדיקל היא המשווקת הבלעדית בישראל של חברת KARMA MEDICAL  יצרנית ומפתחת כסאות גלגלים, שזוכה להערכה רבה בענף הכסאות גלגלים, ומאחוריה שורה של פיתוחים ייחודים וחדשנים בתחום, שהובילו בין היתר לזכייה בפרסים בינלאומיים.

 

בקטגוריית כסאות גלגלים ידניים, ניתן להשיג מגוון רחב של כסאות גלגלים גלי משקל אולטרה לייט, כסאות גלגלים אקטיביים, כסאות גלגלים המאפשרים הטייה ושינוי תנוחה, כסאות אפדטיביים ועוד.

 

בקטגוריית כסאות גלגלים ממונעים ניתן להשיג מגוון רחב של כסאות גלגלים חשמליים מתקדמים מסוגם המותאמים אישית למשתמשים.

 

כמו כן ניתן להשיג כסאות גלגלים לילדים מסוגים שונים בהתאם לצרכים של הילד.

 

אילו גורמים יש לקחת בחשבון בבחירת כיסא גלגלים?

 

כאמור קיים מגוון גדול כסאות גלגלים מתקדמים, לכן מומלץ לבחור בכסא גלגלים המתאים לדרישות הגוף ואורח החיים של המשתמש. צריך לקחת בחשבון את סגנון החיים, מרחב המחיה, תדירות היציאה מהבית, הנידות ומידת העצמאות לדוגמא האם המשתמש מתנייד לבד או נעזר במטפל וכד' כל אלה חשובים בזמן קבלת החלטה והבחירה של כסא הגלגלים שלך.

בחברת אר-קיור מדיקל תקבלו שירות ומענה מקצועי ללא פשרות והתאמה אופטימלית בבחירה של כיסא הגלגלים שיתאים בדיוק בשבילך או בשביל היקרים לך.


כסאות גלגלים ניתנים לרכישה או השכרה, לצפייה במגוון הכסאות לחצו כאן.

יכול לעניין אותך גם...
לקוחותינו