מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

לקוחות מספרים על הניסיון שלהם בשימוש במוצרי חברת אר-קיור מדיקל לטיפול בפצעי לחץ ומניעתם

אנו באר-קיור מדיקל נתקלים מידי יום בסיפורים אנושיים רבים אודות אנשים אשר איכות חייהם השתפרה פלאים בעקבות השימוש במוצרים המתקדמים שאנו מייבאים לארץ ומציעים לקהל הרחב.

נכון, אפשר לרכוש / לשכור מוצרים זולים יותר, אולם אין להשוות את התוצאות. אנשים, צעירים ומבוגרים, אשר קרוביהם השכילו להשיג עבורם מוצרים איכותיים – בפירוש זכו וזוכים לאיכות חיים טובה יותר ברגעים הקשים.

 

>> חיפשת רופא / אחות מומחים לטיפול בפצע? התקשרו עכשיו >> 08-6386414

 

לפניכם מעט מן הסיפורים שהצוותים שלנו שומעים מידי יום:

מ' היא  אחות מומחית בטיפול בפצעים, בעלת ניסיון רב שנים בבית חולים גדול ומוכר בארץ.  אמה של מ' חולה במחלת אלצהיימר ובשלב מסוים החלה לפתח פצע לחץ.  בשל תחום עיסוקה המקצועי, הזמינה מ' עבור אמא באופן מיידי מזרן אוויר דינמי מתקדם.  לאחר חודש וחצי של שכיבה על המזרן, בגיבוי טיפולים נוספים – הפצע נסגר.


ר' גם היא אחות מומחית לטיפול בפצעים. אביה של ר' מבוגר מאוד ולפני פחות משנה הוחלט כי אין מניעה מלרתק אותו למיטתו.  בשל הניסיון הרב שצברה בטיפול ומניעה של פצעי הלחץ באמצעות מזרני אוויר דינמיים – רכשה ר' עבור אביה מזרן אוויר דינמי מתקדם על מנת למנוע מראש את התפתחות הפצע.


א' הוא גבר כבן 40+.  לאחר אירוע לב קשה שעבר, אושפז לתקופה ארוכה בבית חולים גדול במרכז הארץ.  קצת לפני השחרור מבית החולים והמעבר לבית חולים שיקומי התגלה למשפחה כי הוא פיתח פצע לחץ קשה באזור הישבן.  בהמלצה של אחות מקצועית המומחית בטיפול בפצעים קשיי ריפוי הוא קנה מזרן אוויר דינאמי מהמתקדמים שיש.  במקביל לטיפול המסור של האחות בחבישות מתקדמות הפצע החל להירפא עד שנסגר לחלוטין.  מאחר ועד היום הוא נמצא בסיכון, ממשיך  א' לשכב על המזרן המיוחד.


ל' היא  מזכירה רפואית בבית חולים.  לאחר שסבתה נפטרה כתוצאה מפצע לחץ שפיתחה נחשפה ל' במסגרת עבודתה בבית החולים, למזרנים הדינאמיים המתקדמים ולעובדה כי הצילו אנשים שפיתחו פצעי לחץ.  ל' הבינה (באיחור, לצערה ולצערנו), כי קיימים  פתרונות מתקדמים מלבד הפתרונות הזולים המוצעים בארגוני חסד, והיא מקפידה לידע על כך כל מי שנתקל בבעיה ונמצא בסביבתה.


אמה של מ' מאושפזת במחלקה סיעודית באחד מבתי האבות באזור השרון.  האם המבוגרת החלה לפתח פצע לחץ באזור הסקרום.  מ' חיפשה פתרונות טובים יותר ממה שמציעים בארגוני חסד.  באמצעות מידע שאספה באינטרנט הגיעה לחברה שמשכירה ומוכרת מזרני אוויר דינאמיים מתקדמים ואיכותיים לפצעי לחץ.  מ' הזמינה מזרן עבור אמא ולאחר כחודש, כאשר אמא יכלה כבר לשבת בשל השיפור בפצע, הזמינה עבורה גם כרית אוויר מיוחדת המונעת לחץ ועזרת לטפל בפצע לחץ.  האם איננה סובלת כרגע מפצעי לחץ.


בעלה של א.  נפגע קשה מאוד בתאונת דרכים במסגרת עבודתו.  לאחר ששוחרר מבית החולים והובן כי אין סיכוי לשיקום ושהוא יהיה מרותק למיטתו, הוא הועבר למוסד לאישפוז ארוך.  במהלך האישפוז גילתה אישתו כי התפתח אצלו בפצע לחץ בדרגה חמורה.  לאחר שהבחינה כי שכנו של בעלה לחדר, מצויד במזרן מיוחד – החלה להתעניין בנושא.  היא התקשרה לחברה שהשכירה את המזרן לשכן ובמקביל היא ייצרה קשר עם רופאה מומחית בטיפול בפצעים, אשר המליצה לה להזמין מזרן אוויר דינמי בהקדם. בעקבות השימוש במזרן, הפצעים של הבעל החלו להחלים.

יכול לעניין אותך גם...
לקוחותינו