מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

מוצרים קשורים

סוגים שונים של כריות למניעת פצעי לחץ לכסא גלגלים

פצעי לחץ עלולים להיגרם עקב לחצים חיצוניים ממושכים שמקורם בישיבה (או בשכיבה) באותה התנוחה, וכן בכוחות חיכוך וגזירה המופעלים על העור. לפיכך, אנשים המרותקים אל כסאות גלגלים ו/או מתקשים לשנות את תנוחת ישיבתם גם על גבי כורסא, נוטים לפתח פצעי לחץ במקומות בהם עצמות הנושאות חלק משמעותי ממשקל גופו של האדם מועכות את העור. על מנת להקטין את הלחצים הנוצרים בעת ישיבה, קיימות כריות אוויר המיועדת למניעת התפתחות פצעים חדשים ולטיפול בפצעי לחץ קיימים.

 

סוגים שונים של כריות למניעת פצעי לחץ

כאמור, הכריות נועדו לאנשים בעלי מוגבלות תנועה היושבים על כיסא גלגלים או כורסא, ומספקות הגנה על האזורים הנתונים תחת לחץ כמו הירכיים, האגן, השכמות, החוליות, עצם הזנב והגב. חברת אר-קיור מדיקל מציעה מספר כריות ייעודיות המפזרות לחצים ומסייעות במניעה וטיפול בפצעי לחץ המוכרות על ידי משרד הביטחון ומשרד הבריאות. הצוות המקצועי של אר-קיור מדיקל יסייע להתאים לכל משתמש את הכרית המיטבית עבורו.במידת הצורך תהיה אפשרות להתנסות בכריות טרם הרכישה. הנה מספר דוגמאות לכריות למניעת פצעי לחץ שחברתנו מספקת:

 

 • כרית STABIL AIR- כרית עם תאי אוויר וגלילי ספוג בגבהים שונים השילוב בין ספוג ואוויר ליציבות אופטימאלית והגנה כפולה. הכרית מתאימה לאנשים המצויים בסיכון גבוה לפתח פצעי לחץ ולסובלים מפצע לחץ קיים בזכות נטרול מושלם של לחצים מאזור הפצע. הכרית נוחה מאוד ומונעת החלקה, פשוטה לתפעול וקלה לנשיאה, מוכחת קלינית למניעה של פצעי לחץ.
   
 • כרית STARLOCK- כרית ישיבה חכמה בעלת מנגנון נעילת תאים למניעה וטיפול בפצעי לחץ. מתאימה למטופלים עם פצע לחץ או בסיכון גבוה לפתח פצע לחץ.  הכרית מאפשרת נטרול לחץ בתאים מסויימים לפי נוחות המטופל ומיקום הפצע. ניתן לבצע תיקוני הושבה בפעולה עצמאית ופשוטה. הכרית מאפשרת יציבות אופטימלית בישיבה.

 

 • כרית STAR CUSHION STANDARD- גם זו כרית המיועדת למניעה ולטיפול בפצעי לחץ, פשוטה לתפעול וקלה לנשיאה, אשר בה אפשר להתאים את רמת הנוחות והלחץ למטופל, עם ויסות לחצים בין שני חלקיה. הכרית מאפשרת ישיבה נוחה לאורך זמן.  היא מתאימה לאנשים במשקל עד 139 ק"ג, כולל למי שמוגדר בסיכון גבוה לפיתוח פצעי לחץ.

 

 • כרית EQUALIZER- מדובר בכרית ספוג ויסקו אלסטי המתקדם, המיועדת למניעה של פצעי לחץ אצל אנשים המצויים בסיכון בינוני – גבוה, או הסובלים מכאבים בישיבה. הכרית מונעת החלקה ומשפרת יציבות בעודה מונעת לחצים לאזורים בסיכון, ומפזרת לחצים באגן.

 

 • כרית Repose Contur- זוהי כרית אוויר ראקטיבית מותאמת לכורסא מתכווננת/גריאטרית, המספקת הגנה לכל חלקי הגוף מפצעי לחץ. היא משלבת בין נוחות גבוהה, הפחתה משמעותית של לחצים ומניעת החלקה, ומתאימה גם לאנשים המצויים בסיכון גבוה לפיתוח פצעים.
   
 • כרית Repose- זוהי כרית לכסא גלגלים יעילה, עמידה ונוחה, שמתאימה גם לאנשים המצויים בסיכון גבוה לפיתוח פצעי לחץ.
   
 • כרית REPOSE CARE-SIT- זוהי כרית אוויר המספקת הגנה אידיאלית לישיבה עם תמיכה בגב, בישבן ובירכיים. הכרית מיועדת למניעת פצעי לחץ תוך פיזור הלחצים מהמוקדים שבסיכון בהתאמה לגוף המטופל.

 

המעוניינים בפרטים נוספים על כריות למניעת פצעי לחץ, ובקבלת סיוע בהתאמתן על ידי אנשי הצוות המיומנים שלנו, מוזמנים לפנות אל אר-קיור מדיקל בטלפון 08-3761067 או לחצו כאן

יכול לעניין אותך גם...
לקוחותינו