מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

אפשר להפטר מריח רע!


כולנו מכירים את התופעה המטרידה הזו: ריח רע בשירותים שלעיתים מתפשט גם לרחבי הבית, והופך מטרד מביך שגם יכול להזיק לבריאות. עד היום נעזרנו במטהרי אוויר למיסוך הריח, אך אלו לרוב החריפו את הבעיה. AIR STERIL (אייר סטריל) מטפל בשורש הבעיה ומנטרל ריחות רעים.

 

>> לייעוץ עם נציג מקצועי >> התקשרו עכשיו 03-5329157

 

לכל מי שסובל מריחות רעים העולים משירותים ומעישון, מבישול או מטיגון ומעוניין לסלק אותם אחת ולתמיד; לכל מי שחושש מזיהום ומחיידקים המתלווים לריחות האלה; לכל מי שעובד בחלל סגור או במרתף ללא מִחזור של אוויר – יש פתרון.  ניטרול ריחות רעים בבית


ריח לא נעים הוא פעמים רבות מטרד שקשה להיפטר ממנו. אפילו ניקיון יסודי ויום-יומי לא תמיד משמיד את כל החיידקים הנלווים להפרשות, שכן הם נוטים להתפזר באוויר, ולהידבק לקירות ולאביזרי השירותים השונים.
הבעיה מוכרת מאוד במסעדות או במקומות ציבוריים שבהם קיימת תחלופה ושימוש תכוף בחדרי השירותים. ריח בשירותים יכול להתפשט גם בבית, וזו צרה מביכה כשלעצמה. קל יותר להתמודד עם ריחות בחדרי שירותים עם חלון ואוורור, אך בחדרי שירותים בלא חלון הבעיה עלולה להפוך למפגע ריח של ממש.


איך נוצר ריח רע?

ריחות וזיהומים נוצרים מפעילות של מיקרואורגניזמים, כגון חיידקים, שניזונים או מתפרקים ופולטים גזים לאוויר. בחדרי שירותים המיקרואורגניזמים מצויים ברמות גבוהות ובכל הדחה של האסלה הם מכפילים את עצמם ומתפזרים באוויר, על האסלה ועל הקירות.
מה שהכרנו עד היום הוא לא יותר מפתרון חלקי למפגע הריח ובשום אופן אינו פתרון לזיהום: עד כה, נהוג היה להיעזר במאוורר בחדר השירותים שהיטיב להרעיש יותר מלהסיר את מפגע הריח והזיהום. גם התָזה של מטהרי אוויר למיניהם לא תמיד מועילה ולמעשה מגבירה את הריח הרע ומוסיפה לו שובל מבושם. הוכח כי בחדר שאין בו מִחזור אוויר – זיהום האוויר גדול פי חמישה. וכידוע מצב הבריאות מושפע בקלות מאוויר מזוהם.


איך עוצרים את זה?

מונעים מחיידקים להצטבר במקומות המועדים! אייר סטריל הוא מכשיר העושה שימוש ב-5 טכנולוגיות לניטרול ריחות רעים בבית וטיפול בשורש הבעיה. הוא מחסל את הבקטריות, הווירוסים והחיידקים הגורמים לריח רע, מחטא את חלל החדר ואת המשטחים החשופים כמו הקירות והכלים הסניטריים. ניתן להתקין אותו על הקיר בחדר המיועד לכך והוא פועל עם חיבור פשוט לחשמל.  AIR STERIL


בעזרת 5 טכנולוגיות חיטוי, אייר סטריל משחרר לחלל החדר פלזמה מטוהרת שהורגת מיקרואורגניזמים וחיידקים באוויר ומעל משטחים חשופים. אייר סטריל שקט ובטיחותי לשימוש, והטכנולוגיה שלו מפחיתה זיהומים ומנטרלת ריחות רעים סמוך להפעלת המכשיר.


זה עובד. ג', בעל מסעדה אסייתית פופולרית, מספר: "במסעדה שלנו המטבח סמוך מאוד לסועדים, ואף שיש ארובה תקנית ריחות הטיגון וריחות הבישול יכולים להציק לסועדים. כדי ליצור חוויה איכותית ונקייה לסועד חיפשתי פתרון לריח. ניסיתי כל מיני שיטות עד שהגעתי לאייר סטריל, ולהפתעתי הוא פתר את בעיית הריח מיד ובלי רעשים שיכולים לשבש את חוויית הסועד. כולנו מרוצים מאוד". אל ג', מצטרף נ"ר, בעל משרד רחב ידיים הממוקם במרתף: "המשרד שלנו נמצא בחדר סגור ולא מאוורר ובחורף אנו חשופים למפגע ריח של עובש מאזור השירותים. אי אפשר למחזר אוויר במשרד. כשהמליצו לי על אייר סטריל רכשתי מכשיר אחד לניסיון והתוצאה הייתה מיידית: הריח נעלם לחלוטין. החלטתי לרכוש ארבעה מכשירים כאלו לכל המשרדים".


התקשרו עכשיו ליעוץ עם נציג מקצועי : 03-5329157
 

יכול לעניין אותך גם...
לקוחותינו