מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

השימוש במזרנים דינמיים למטופלים המרותקים למיטה או/ו המוגבלים בתנועה משמעותי ביותר על מנת לשמור על בריאותם כמו כן על איכות החיים. הרפואה המודרנית מציעה מגוון רחב של מזרנים ייעודיים ופתרונות מתקדמים המסייעים בשמירה על בריאות המטופלים ובסיוע במניעת פצעי לחץ, תוך התאמת מענה ייעודי לכל מטופל ומטופלת.

מזרן דינמי כבר לא נמצא רק במוסדות טיפוליים או בבתי חולים אלא מונגש לכל מטופל וזאת על מנת לתת לו מענה גם בבית.

עם פרוץ הקורונה צבר תחום הרפואה הביתית תאוצה וזאת על מנת להתאים את הטיפול הביתי למטופלים שחוששים להגיע לבית החולים או אסור להם לשהות בבית החולים תקופות ארוכות.

 

היצע הפתרונות הרפואיים אשר ניתן לקבל כיום לטיפול בבית הוא רחב.
השימוש במזרונים דינמיים משמעותי במיוחד למטופלים סיעודיים או מרותקים מכיוון שהם מסייעים במניעת פצעי לחץ. מזרונים מסייעים בשינוי נקודות הלחץ על הגוף, מה שעוזר לשפר את זרימת הדם ולהפחית את הסיכון לפתח פצעי לחץ . בנוסף, מזרנים אלה מספקים נוחות ותמיכה רבה יותר למטופלים ומשפרים משמעותית את איכות חייהם.

 


תחום המזרנים הדינמיים היה שמור עד לפני מספר שנים למוסדות טיפוליים בלבד אולם כיום במחירים נוחים ברכישה או השכרה לתקופה קצרה יותר ניתן לתת מענה למטופלים סיעודיים או מוגבלי תנועה בנוחות בביתם.

 

שנת 2024 ממשיכה את מגמת הטיפול הביתי ומביאה עימה מגוון רחב של פתרונות.בהתאמה אישית לכל מטופל וצרכיו המיוחדים


חברת אר-קיור מדיקל בע"מ, מומחית בהתאמה אישית של מזרנים דינמיים לחולים מרותקים ו/או סיעודיים בכל מדרג סיעודי.

 


בתחום המזרנים מספר קטגוריות המותאמות בהתאמה אישית למטופלים עפ"י מצבם:


מזרני אוויר אקטיבים דינמיים יתאימו למטופלים המוגבלים בתנועתם מזרנים אלו בנוי מתאים גליליים גדולים לרוחב המזרן ומלאים באוויר המתנפחים ומתרוקנים ולסירוגין, פעילות זו מדמה שינויי תנוחה.


מזרני ספוג מתקדם ויסקו אלסטי יתאימו לרוב למטופלים בסיכון בינוני גבוה להיווצרות פצע לחץ או עם דרגת פצע נמוכה. מזרנים אלו מורכבים מספוג מתקדם המאפשר פריסה נכונה של הגוף על פני המזרן ובהתאם גם פיזור לחצים מיטבי.


מזרני אוויר ריאקטיביים יתאימו לרוב למניעת פצעי לחץ או למטופלים עם דרגת פצע נמוכה. מזרנים אלו מתאימים את עצמם, כל פעם מחדש, לגוף המטופל, מבצעים פיזור לחצים יעיל ומשפרים את נוחות המטופל תוך הפחתת כאב.

 


אר-קיור מדיקל מאפשרת מסלולי שכירות או מכירה למזרנים כל קטגוריה כזו מכילה בתוכה מספר רב של מוצרים הנותנים מענה לכל צורך ולכל משפחה בהתאמה.

 


חשוב לדעת!
משרד הבריאות משתתף במימון מכשירי שיקום וניידות על פי התוספת השלישית לחוק ביטוח בריאות ממלכתי ובכפוף לנוהל משירי שיקום וניידות ואר קיור כזוכה במכרז המשרד נותנת מענה גם דרך הקופות למזרנים מסוגים מסויימים.

 למימוש הזכאות לאחר קבלת אישור זכאות ממשרד הבריאות,
ניתן ליצור עמנו קשר בדרכים הבאות:

טלפון: 08-3761053
דוא"ל: info@rcure.co.il

 

אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם המומחים שלה בנושא עוד היום ולבצע התאמה לצרכים שלכם בהקדם - לחצו כאן

 

**למבצעים ורכישה של מזרנים דינמיים של אר-קיור מדיקל אונליין לחצו כאן

 

לקוחותינו