מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

כרית אוויר סטארלוק - סקירת מוצר

אחת הדרכים למניעת פצעי לחץ הנגרמים מישיבה ממושכת היא על ידי שימוש בכרית לפצעי לחץ. כיום ישנם סוגים שונים של כריות כאלו, יחד עם זאת כדאי להכיר את כרית סטארלוק המתקדמת שבהן, המותאמת באופן אישי למשתמשים.

נכי צה"ל רבים, מטופלים הסובלים מ- ALS, טרשת נפוצה, ומחלות ניוון שרירים כלשהן נמצאים בסיכון גבוה לפיתוח פצעי לחץ כתוצאה מישיבה ממושכת. כדי למנוע את היווצרות פצעי לחץ או על מנת לתמוך בטיפול בפצע קיים, ניתן לעשות שימוש בעזרים מיוחדים, כגון כריות אוויר. אחד הפיתוחים היותר חדשים בתחום הוא כרית אוויר סטארלוק (STARLOCK). מדובר בכרית מתקדמת המנטרלת את הלחץ מאזור הפצע, כך שהפצע נמצא באוויר בכל רגע נתון ומנוטרל מהלחץ. הכרית עשויה מחומר עמיד מאוד, מתאימה לכל סוגי המושבים וניתן להתאים אותה באופן אישי לגוף ולאופן היציבה.

 

>> חיפשת רופא / אחות מומחים לטיפול בפצע? התקשרו עכשיו >> 08-6386414

 

כרית בעלת פטנט ייחודי

כרית אוויר סטארלוק כוללת פטנט נעילה מיוחד אשר מונע את מעבר האוויר בין תאי הכרית השונים. הטכנולוגיה בה נעשה שימוש מאפשרת להתאים אישית את הכרית לכל הצרכים המיוחדים של כל משתמש ולמבנה גופו הייחודי. אחד המאפיינים הייחודיים של הכרית הוא היכולת ליצור חללים "ריקים" ולמנוע מגע עם פצע הלחץ. בשונה מכריות אוויר אחרות אשר השימוש בהן מעלה חשש כי יתפתח כיב באזור אחר בישבן, סטארלוק מחלקת את משקל הגוף על שטח נרחב יותר אשר כולל גם את ירכי המטופל.

 

מידת היעילות של הכרית עומדת למבחן

מחקרים שבחנו את יעילותה של הכרית הובילו למסקנה אשר אינה משתמעת לשני פנים, כרית אוויר סטארלוק יוצרת חלל ריק ואזורים ללא מגע בכל מקום בכרית וזאת ללא הפעלת לחץ נוסף על האזורים המקיפים את האזור הפגוע כתוצאה מכך. המפתח להשגת תוצאה כזו מתאפשר על ידי איזון נכון ושווה בין כל חלקי הכרית אותו ניתן להשיג על ידי ניפוח האוויר באזורים סביב הפצע ונעילת הכרית לאחר מכן.

 

מדוע מדובר באביזר חובה?

ישיבה ממושכת, בין אם באופן זמני ובין אם קבוע, עשויה לגרום להופעתם של פצעי לחץ באזור הישבן והירכיים, אזורים הנמצאים בחיכוך עם המושב באופן תמידי. עבור אנשים אשר תנועתם מוגבלת או שהם חסרי תחושתיות, היווצרות של פצעי לחץ עשויה רק להעיק ולהרע את את איכות החיים במידה משמעותית. לכן שימוש בעזר כמו כרית אוויר יועיל אם במניעה ואם בטיפול. כרית אוויר סטארלוק היא אביזר חובה שכן היא מוכחת קלינית כיעילה לטיפול ומניעה, ע"י ניטרול לחץ מאזור הפצע ומפזרת את הלחץ ע"פ כל שטח הפנים ומאוד פשוטה לתפעול.

 

ההבדלים בין סטארלוק לבין סוגים אחרים של כריות לפצעי לחץ

בחינה פשוטה תגלה כי קיים הבדל משמעותי בעיצוב. בעוד כריות ספוג על סוגיהן השונים מיוצרות כיחידה אחת, כרית סטארלוק מורכבת מתאים תאים. עיצוב זה מעניק לה את תכונותיה הייחודיות והוא שמאפשר את השימוש בטכנולוגיה המתקדמת של נעילת האוויר בתא ומניעת מעבר האוויר אל התא ליד כדי ליצור אזור ללא מגע. מנגנון הנעילה של הכרית מאפשר התאמה וכיוונון פשוטים ונוחים, כך שכל מטופל יוכל לקבל את המענה המושלם לגופו ולמצבו.

נסכם ונאמר כי ישנם סוגים שונים של כריות לפצעי לחץ. כדי לבחור את הסוג המתאים ביותר עבורכם או עבור היקרים לכם מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום. המומחים ב"אר-קיור מדיקל" יוכלו לספק לכם הכוונה ולהמליץ על הסוג המתאים ביותר לצרכיכם, לנוחותכם, למצב רפואי, ליציבה ולשיקולים נוספים שיש לקחת בחשבון. חשוב לדעת שתוכלו לקבל את הכרית לניסיון ללא התחייבות מצידכם על מנת להבין האם זו הכרית שתוכלו לשבת עליה לאורך זמן.

יכול לעניין אותך גם...
לקוחותינו