מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

מוצרים קשורים

איך למנוע פצעי לחץ אצל מבוגרים המשתמשים בכיסא גלגלים

חשוב למנוע פצעי לחץ במיוחד לקשישים המשתמשים בכיסא גלגלים. על מנת לסייע במניעת פצעי לחץ נציג לכם שלוש שיטות כיצד להכניס את הקשישים לתנוחת ישיבה נכונה.

הצעד הראשון למניעת פצעי לחץ של קשישים הוא לוודא שהם נמצאים בתנוחת הישיבה הנכונה.

השיטה הראשונה שבה אתה יכול להשתמש כדי לעזור למקם מחדש את המשתמש בכיסא הגלגלים היא לנענע אותם בעדינות לכיוון משענת הגב. אם המשתמש הקשיש בכיסא גלגלים אינו מסוגל למקם את עצמו מחדש, המטפל יכול להטות בעדינות את המשתמש לצד אחד ולהסיט אותו לאחור בהדרגה.

בשיטה השנייה, יהיה עליך להסיר את משענות הרגליים מכיסא הגלגלים. אם המשתמש אינו מסוגל להזיז אחורה, ניתן לחבר את הברכיים יחד כדי לעגן את המטפל כך שיוכלו לדחוף את המשתמש לכיוון משענת הגב. שיטה זו גורמת פחות עומס על המטפל, במיוחד אם הם קשישים. לאחר שהמשתמש בכיסא הגלגלים נמצא במצב הנכון, השתמש בחגורת אגן כדי למנוע ממנו להחליק קדימה.

השיטה האחרונה ואולי הקלה ביותר היא להשתמש בכסא גלגלים להישען ולהטות במרחב. כאשר המשתמש מוטה ונשכב לאחור הוא ינוע  אחורה בעזרת כוח הכבידה. כדי להתאים את המשתמש לתנוחה הנכונה, עבור מתחת לזרועותיו ומשוך אותו בעדינות כלפי מעלה, אל תתפוס את זרועותיו ותמשוך למעלה. שימוש בחגורת אגן יעזור לאבטח את המשתמש במצב הנכון כאשר כיסא הגלגלים מוחזר למצב זקוף.

לכיסא גלגלים ERGO LITE 2

לכיסא גלגלים VIP
 

התאמה מושלמת לצרכים שלך


בעת בחירת כסא גלגלים, חשוב לקחת בחשבון את כל צרכי המשתמש. זה כולל את מדידות הגוף, פרוגנוזה, אורח חיים ותקציב.
בנוסף, יש לקחת בחשבון בחירת כרית לכסא גלגלים לשיפור היציבה ופיזור לחצים.
אם אתה עדיין לא בטוח לגבי כיסא גלגלים  או שיש לך שאלות לגבי איזה כיסא גלגלים לבחור, אתה יכול לפנות לנציגי המכירות של חברת אר-קיור מדיקל ונשמח לסייע.
כיסאות הגלגלים דרכנו ניתנים לרכישה ו/או השכרה.

ליצירת קשר לחץ כאן.

יכול לעניין אותך גם...
לקוחותינו