מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

מהו כיב וורידי ?

כיב ורידי - מה זה? אילו אפשרויות טיפול קיימות? מהם השיטות החדישות ביותר? קראו עכשיו

 

כיב ורידי הינו פצע פתוח הנובע מאי ספיקה כרונית בורידים. ורידים המעבירים דם אל הלב מבצעים פעולה המשלבת מספר מנגנונים כגון, כיווץ שרירים, שאיבת דם מהנימים והפעלת לחץ על השסתומים.
לעיתים מנגנון זה נפגע והשסתומים כושלים בפעולתם, כתוצאה מכך הרקמות, בעיקר אלו הרחוקות מהלב מקבלות פחות דם וחומרים מזינים.

>> חיפשת רופא / אחות מומחים לטיפול בפצע? התקשרו עכשיו >> 08-6386414

 


הסיבות שיכולות לגרום לכשל או פגיעה בפעולה תקינה של הורידים הן: השמנה, לחץ דם גבוה, אי ספיקה ורידית, מספר רב של הריונות, עבר ניתוחי, שבר או פציעה, גיל מבוגר או קושי בניידות.
כיב ורידי יהיה ממוקם בדרך כלל מעל הקרסול, בחלק הפנימי של הרגל, ומאופיין בפיגמנטציה חומה בשוק וסביב הקרסול, בצקת והפרשה. לרוב הכיב יהיה שטחי ובעל גבולות בלתי אחידים, והעור סביבו יהיה קשה, סיבי ולח בשל נוכחות בצקת.


חברת אר-קיור מדיקל מאמינה כי בפצעים קשיי ריפוי יש לטפל באופן בלתי מתפשר, בעזרת אבחון וטיפול נכון מידי אחיות ורופאים מומחים, איזון מחלות רקע, הענות לטיפול ושימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר.


טיפול בכיב וורידי - אפשרויות טיפול

NATROX נטרוקס

טיפול בפצע בחמצן. נטרוקס טכנולוגיה המעוצבת כגאדג'ט קטן הנישא על גוף המטופל מעשירה את הפצע בחמצן ולחות המהווה מקור אנרגיה, מצמיח רקמה חדשה, מביא לכדי ריפוי מהיר ובכך מונע סיבוכים רפואיים, סבל וכאב. טכנולוגיית נטרוקס מורכבת מ"מחולל חמצן" קטן, המזין את הפצע בחמצן טהור ובלחות, באמצעות צינורית דקה וממברנה המונחת על 'מיטת' הפצע. ניתן לשאת את מחולל החמצן על המותניים, על הרגל או בכיס. המכשיר קטן ודיסקרטי, אינו רועש, וניתן לשימוש גם בלילה לטיפול רציף. יעילותה של טכנולוגיית נטרוקס נבדקה והוכחה במחקרים– בכיבים ורידיים משך טיפול ממוצע היה 42 יום עם צמצום שטח הפצע ב- 80%. 

 

OCTENILIN אוקטנילין
תמיסה לשטיפת פצעים. יעיל כנגד חיידקים וביופילם, אינו מזיק לחיידקים טובים.


MEPILEX BORDER מפילקס בורדר
חבישה ייחודית השומרת על סביבת ריפוי מיטבית ומאפשרת ניקוז של ההפרשות מהפצע החוצה על מנת להפחית את הסיכון למסרציה. לחבישה פטנט ייחודי בטכנולוגיית ה-Safetac להסרה עדינה ללא טראומה וכאב לעור.

 

PROHEAL פרוהיל
חבישה אקטיבית המכילה קולגן ותאית לפצע תקוע שאינו מזוהם שאינו מתקדם להחלמה. החומר בחבישה מעודד גרנולציה והגנה על גורמי גדילה.

 

 

לא מצאתם פתרון לפצע שלכם? התייעצו איתנו! 03-5329157

יכול לעניין אותך גם...
לקוחותינו