מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

מוצרים קשורים

מידע על טיפול בפצעים קשיי ריפוי בבית - שירות מרפא לפצע

לא מעטים הם האנשים הסובלים מפצעים קשיי ריפוי, שאינם מחלימים באופן רגיל וטבעי תוך ימים או שבועות ספורים. על פי רוב סובלים מפצעים קשיי ריפוי אלו אנשים בעשורים היותר מתקדמים של החיים, בעלי מחלות רקע שונות, והם זקוקים למענה מקצועי ומסור מצד הקרובים להם ומומחים בתחום. על מנת לאפשר ולשפר את הטיפול בפצעים קשיי ריפוי בבית, הקימה חברת אר- קיור מדיקל, חברה שמתמחה הטיול ומניעה של פצעים קשיי ריפוי את שירות מרפא לפצע.

 

אתגרי הטיפול בפצעים קשיי ריפוי

 

תחת הקטגוריה של פצעים קשיי ריפוי ניתן למצוא  פצעים ניתוחיים, פצעי סוכרת, פצעי לחץ, כיבים ורידיים ועורקיים, פצעים על רקע אונקולוגי ועוד. מדובר בפצעים הכרוכים בכאב וסבל רב, אשר הטיפול בהם עלול להיות ממושך ומורכב. הם משפיעים על מצב רוחו של המטופל ומצבו החברתי, מאתגרים את המשפחה הקרובה, ויש להם השלכות משמעותיות על משך ותדירות האשפוזים, ועל שלומו של המטופל.

כאמור, פצעים קשיי ריפוי יוצרים אתגר משמעותי עבור המשפחה המלווה, שכן המטופל זקוק לתמיכה ועזרה רצופה. לכן, ישנה חשיבות גדולה לסיוע כולל הניתן למטופלים ולמטפלים העיקריים על ידי חברתנו, תוך מתן ידע הולם לגבי תזונה, איזון מחלות רקע, טיפול מקומי ומערכתי בפצעים, פעולות מניעה, קישור בין אנשי מקצוע המלווים את המשפחה, ועוד.

 

מרפא לפצע – אפשר לטפל בבית

 

יש להדגיש כי לעיתים מצבו של הפצע מצריך אשפוז מיידי, ו/או התערבות של אנשי מקצוע בעלי מומחיות ייחודית. על כן, שירות מרפא לפצע של R-CURE MEDICAL מתחיל באבחון וייעוץ טלפוני ראשוני ללא עלות, במהלכו נבחנת ההיסטוריה הרפואית של המטופל, מצבו התזונתי, תרופות שהוא נוטל, האנשים המטפלים בו וכדומה.

במידה והמצב מאפשר וניתן לקיים את הטיפול בבית, הרי שהסביבה המוכרת והבטוחה מהווה יתרון משמעותי. במקרים כאלו, שירות מרפא לפצע מתחיל בבדיקה ראשונית ובקיום שיחות עם המטפלים כדי לקבל תמונה מקיפה, החל בבירור הזהות של המטפל העיקרי ועד להבנת סדר היום של המטופל. לאחר מכן, צוות מיומן של רופאים ואחיות יתמוך בתהליך הטיפולי תוך בניית תוכנית מותאמת אישית למצבו של המטופל.

הטיפול הכולל מבוסס על  התאמה של חבישות טיפוליות לפצעים קשיי ריפוי המתקדמות  ביותר בעולם לסוג הפצע. החבישות מכילות חומרים המסייעים לריפוי, כגון, יוני כסף נוגדי זיהומים ועוד. הטיפול בפצעים עשוי לכלול שורה ארוכה של אמצעים נוספים, כגון כריות ומזרונים ייעודיים לפצעי לחץ, משחות ייעודיות לפצעים קשיי ריפוי, הטריות, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות של  טיפול בחמצן מקומי, טיפול בלחץ שלילי ומערכת EKARE לבקרה של מצב הפצעים.

בתוך כך, הרופאים והאחיות של מרפא לפצע עומדים לרשות המטופלים ומשפחותיהם במתן הנחיות והדרכות לשינויי תנוחה, הקפדה על תזונה מתאימה, ייעוץ לגבי אביזרים לכיסאות גלגלים, טכנולוגיות מתקדמות בתחום, ועוד. כמו כן הסבר על זכויות המטופלים בקבלת מזרנים וכריות  למניעת פצעי לחץ  בסבסוד משרד הבריאות.

 

חשיבותו של הליווי המקצועי

 

לשירות מרפא לפצעיש משמעות גדולה מאוד עבור המטופלים ומשפחותיהם. בין היתר, הליווי המקצועי שמסייע במניעת  התדרדרות במצב הפצע או היווצרות פצעים חדשים. כמו כן, הטיפול שניתן בביתו של המטופל מפחית את הצורך לצאת מהבית, על כל הטרחה והמאמץ הכרוכים בכך, ומאפשר למטופל להחלים בסביבתו הבטוחה והמוכרת. בתוך כך, השירות מאפשר למטפלים העיקריים לבצע את מלאכתם ביתר ביטחון, באורך רוח, ומתוך ידיעה שיש להם עם מי להתייעץ ואת מי לשאול.

חשוב לציין כי השירות ניתן בפריסה ארצית רחבה, ובזמינות גבוהה, על ידי חברה בעלת ניסיון מקיף של יותר מעשור בטיפול ובמניעה של פצעים קשיי ריפוי והטכנולוגיות המתקדמות בתחום. אין ספק כי הראייה הרחבה, הידע המעמיק, מסירות הצוות והזמינות של ציוד וטכנולוגיות, מהווים משענת יקרת ערך עבור המטופל ובני משפחתו.  

לפרטים נוספים לתיאום שיחת ייעוץ ואבחון ללא עלות, הנכם מוזמנים לפנות אל הצוות המקצועי של  אר קיור מדיקל ולהשאיר פרטים כאן או לחייג: 08-6386424

יכול לעניין אותך גם...
לקוחותינו