מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

מוצרים קשורים

הכינו גופכם לקיץ - בואו ללמוד איך להעלים צלקת בשיטות המתקדמות ביותר

הימים מתחממים והקיץ בהחלט בפתח. הבגדים העבים כבר נכנסו לארון עד לשנה הבאה. בקרוב כולנו ניפגש בבריכות ועל החוף הים, נהנה ונבלה, ניזהר כמובן מהשמש, ונחשוף חלקים כאלו ואחרים של גופנו. זהו גם הזמן שבו רוב האנשים "נזכרים" להכין את גופם לקיץ, בין אם בהפחתת כמה קילוגרמים עודפים, ובין אם בהשגת עור נקי מפגמים בולטים שאינם אסתטיים. דברים אלו נכונים גם לגבי צלקות מהשנתיים האחרונות, אותן ניתן כיום לטשטש בקלות רבה וללא הליכים רפואיים, באמצעות ג'ל ורצועות מ- 100% סיליקון

 

כמה מילים על צלקות

 

כמעט לכולנו יש צלקות במקומות כאלו ואחרים על הגוף, מעין תזכורות לנפילות וחבלות, לפצעי בגרות, ניתוח קיסרי, ניתוחים פלסטיים ואחרים. למי שלא יודע, צלקת היא למעשה תוצאה של תהליך החלמה טבעי שהגוף מבצע. הגוף מייצר קולגן, חלבון חזק המצוי בסיבים של איברים שונים ובפרט בעור, אשר מגיע בכמויות גדולות אל האזור הפצוע. כעת הקולגן בונה על הפצע סיבים חדשים, אך הבעיה היא שהסיבים הללו לא מסתדרים בדיוק כמו שהיו הרקמות הישנות מבחינת המראה, הצבע והמרקם. כך נוצרת צלקת שיכולה להיות לפעמים אדמומית, לפעמים מגרדת, וכמעט תמיד – לא ממש יפה לעין.

 

טשטוש והחלקת צלקת לקראת הקיץ

 

הגוף אמנם עשה את העבודה שלו מבחינה רפואית, רק לא לקח בחשבון את האסתטיקה. בימי החורף ועונות המעבר, צלקת על הידיים, הרגליים, הגב או הבטן איננה מהווה בעיה גדולה במיוחד, אבל הקיץ הוא כבר סיפור אחר. הבשורות הטובות הן שכיום ניתן לטשטש ולהחליק צלקות קיימות שנוצרו בשנתיים האחרונות. אמנם לא להעלים אותן לגמרי, אבל בהחלט ליהנות מתוצאות טובות.

שימוש ברצועות סיליקון 100% רפואי, יסייע בטיפול בצלקות מניתוחים קיסריים ואסתטיים, צלקות היפרטרופיות, קלואידיות ועוד. למעשה, אלו הן רצועות מסיליקון שנדבקות לעור מעצמן. ניתן להשיג את הרצועות בצבע גוף או שקופות כדי שלא ניתן יהיה להבחין בהן בעת השימוש. היריעות נדבקות לעור ויוצרות איטום של הצלקת, ובתוך כך מעניקות לאזור לחות המונעת ייצור עודף של רקמות חדשות הבולטות כצלקת מעל לעור.

בנוסף, הרצועות מייצרות באזור שדה שלילי שעוזר לתאי הקולגן להסתדר בצורה טובה יותר, והן מפחיתות אדמומיות על ידי הקטנת הייצור של תאי דם קטנים באזור. הרצועות גם סופגות מתחים שמקורם בקרעים ברקמות – דבר המונע התרחבות של הצלקת, ובנוסף – הן יוצרות על הצלקת לחץ עדין כדי להקטין את בליטתה מעל למרקם העור האחיד.

 

כמה דברים שכדאי לדעת על טשטוש צלקת עם רצועות סיליקון

 

ניתן לגזור את רצועות הסיליקון ולהתאימן על פי גודל הצלקת, רק הקפידו להשאיר כסנטימטר עודף מעבר לצלקת. שנית, הרצועות בעלות דבק חזק מאוד ולכן הן יכולות לשמש אתכם עד כחודש שלם. לתוצאה מיטבית מומלץ להשתמש ברצועות הסיליקון לצלקות לפחות לשש שעות ברציפות ביום. השימוש ברצועות לא יפריע לתנועות הגוף ולפעילות היומיום בזכות גמישותן הגבוהה והמרקם העדין והחלק שלהן, וכאמור בשל צבען יהיה קשה לזהות שאתם משתמשים בהן.

השימוש ברצועות הוא פשוט וכל אחד ואחת יכולים לעשות זאת בקלות. תחילה יש לנקות את האזור עם מים וסבון, ואז לגזור את המדבקה לגודל המתאים (פלוס כסנטימטר), להסיר את פס ההדבקה ולהדביק.

 

גם מטפל בצלקות וגם מגן בפני השמש

 

שימוש ברצועות סיליקון לצלקות הוא מצוין. יחד עם זאת  לא בכל מקום בגוף ולא בכל פעילות נוח להשתמש בהן. במקרים כאלה ניתן להשתמש גם בג'ל סיליקון, 100% סיליקון רפואי מועשר בוויטמין E. הטיפול בג'ל מומלץ בשילוב עם הטיפול ביריעות. במיוחד בימות הקיץ, באזורים שחשופים לשמש יש חשיבות רבה להמשיך את הטיפול בצלקות אך חייבים להגן על העור ולהשתמש בג'ל סיליקון שמכיל בנוסף מסנן UV  הגנה SPF 30. הטיפול ביריעות או /ו בג'ל מתאים לצלקות אצל ילדים ובמבוגרים.

יכול לעניין אותך גם...
לקוחותינו