מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

מוצרים קשורים

היתרונות של כסא גלגלים ממונע מתקפל - מעולם לא היה קל יותר לצאת מהבית!

חופש ועצמאות למשתמש בכסא גלגלים חשובים ביותר. כסא גלגלים חשמלי ממונע מתקפל יכול להיות הפתרון המושלם שמשתמשים בכסאות גלגלים צריכים כדי להשיג אותם.


כסא גלגלים ממונע מגביר את העצמאות שלך


משתמשים בכסאות גלגלים יכולים לפעמים להרגיש כנטל על בני המשפחה, חברים וכד' מה שגורם להם לחפש פתרונות כדי  להיות עצמאיים יותר, ללכת לאן שהם רוצים  ומתי שהם רוצים. לפעמים כסא גלגלים ידני עשוי להגביל אותם לעומתו כסא גלגלים ממונע רגיל או מתקפל יכולים להגביר את תחושת העצמאות כי המשתמש אינו צריך לסמוך על אף אחד שיעזור לו.
כסא גלגלים חשמלי ממונע מתקפל יכול לעזור למשתמש כחלק משגרת היומיום להשלים משימות ומטלות וכן להתרועע עם חברים ובני משפחה ללא עזרה של מטפל.
העצמאות המוגברת, תגרום למשתמש להיות מאושר יותר במיוחד לאחר השלמת משימות ופעילויות שאחרת שלא היו מתאפשרות ללא כסא גלגלים חשמלי ממונע מתקפל.

 

כסא גלגלים חשמלי ממונע מתקפל- חוסך מקום


ניתן לאחסן בקלות כסא גלגלים ממונע מתקפל מאחר והוא קומפקטי ,כמו כן ניתן להסיר אביזרים כדי לחסוך אפילו יותר מקום. כסא גלגלים מתקפל מושלם עבור אנשים שאין להם הרבה מקום לאחסון בבית בנוסף היתרון של כסא גלגלים מתקפל בכך שמקל על הכנסת כסא הגלגלים לתא המטען של המכונית.
בזכות גודלו הקומפקטי והנוח לקיפול הנסיעה תהיה פשוטה, נוחה וחסכונית כמו כן חוסך את הצורך לרכוש מכונית מיוחדת.

 

כסא גלגלים חשמלי ממונע מתקפל נוח וקל משקל


לאר-קיור מדיקל מגוון רחב של כסאות גלגלים ממונעים קלים כגון ו-eFlexx אשר ניתנים להובלה או לאחסנה בקלות כאשר אינם בשימוש. היותו מתקפל ועם חלקים נשלפים גם מקל על ההובלה על ידי מטפל. כסא גלגלים ממונע מתקפל קל משקל הוא אופציה מצוינת למשתמשים המחפשים כסא גלגלים חשמלי לשימוש יומיומי.

 

התאמה מושלמת לצרכים שלך


בעת בחירת כסא גלגלים, חשוב לקחת בחשבון את כל צרכי המשתמש. זה כולל את מדידות הגוף שלהם, פרוגנוזה, אורח חיים ותקציב. אם אתה עדיין לא בטוח או שיש לך שאלות לגבי איזה כסא גלגלים לבחור, ניתן לפנות לנציגי המכירות של חברת אר-קיור מדיקל ונשמח לסייע. לחצו כאן ליצירת קשר.

יכול לעניין אותך גם...
לקוחותינו