מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

מוצרים קשורים

שירותי השאלת מזרונים דינמיים של חברתנו מעניקים מענה לסוגיה הכלכלית ומאפשר לאנשים לבחור באפשרות של אשפוז ביתי על פני שהייה בבית החולים או במוסד שיקומי.

כחלק מגישת הניהול ההיברידי של פצעים קשי ריפוי, חברת אר-קיור מדיקל מציעה גם שירותי השאלת מזרונים דינמיים לטווחים משתנים. מדובר בשירות הנחוץ לנזקקים למזרון למטופלים הסובלים מפצעי לחץ או מצויים בסיכון גבוה לפיתוח בעת  הריתוק למיטה. יתרונו המרכזי של השירות מאפשר למשתמש להתנסות במזרון איכותי ומתקדם ללא סיכון כספי גבוה, חברתנו דואגת לכלל תהליך ההתאמה לצרכי המטופל, ההתקנה בבית ואיסוף המזרון עם תום תקופת השימוש. המזרנים באיכות גבוהה ועומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר כמו כן עוברים תהליך חיטוי וניקוי והשמשה קפדניים.

 

כמה מילים על מזרון דינמי

 

מזרונים דינמיים נחשבים לפיתרון יעיל עבור הסובלים מפצעי לחץ, לצד פעולות אחרות היוצרות מעטפת רפואית מקיפה, והינו מומלץ על ידי איגודים בינלאומיים רבים. כאמור, מדובר במזרונים המתאימים לרוב האנשים שנמצאים בסיכון גבוה לפיתוח פצעי לחץ או שכבר סובלים מפצעים אלו. הם מורכבים מתאים רוחביים גדולים בצורה של גליל, שבתוכם יש אוויר המאפשר לנפח ולרוקן אותם לסירוגין. פעולה זו מדמה מצבי שינוי תנוחה כאשר מחצית מהגוף נמצאת באוויר. בבחירת מזרון חשוב מאוד לשים לב שלחץ האוויר של המזרון אינו עולה על 40 מ"מ כספית שהינו הלחץ האופטימלי לגוף.

יחד עם זאת, חשוב להבין כי המזרונים הדינמיים אינם עשויים מקשה אחת, שכן כל אדם זקוק לפתרון אחר בהתאם למצבו הרפואי ולמשקל גופו. לדוגמא, מזרון מדגם טרוסורס 505 מתאים לסובלים מפצעי לחץ בדרגה 2, ומשלב משאבה חכמה עם החלפה בקצב מוצאם אישית. זהו מזרון העשוי מ- 21 תאים גליליים רוחביים שמעניקים רמה מצוינת של אוורור לצד נוחות ויציבות, וכן אפשרות להקשחת המזרון כשצריך. לעומת זאת, מזרון מדגם דואל מתאים לאנשים במשקל עד 200 ק"ג ולפצעי לחץ עד דרגה 4, ואילו דגם ריבו מתאים לאנשים במשקל עד 150 ק"ג ולפצעי לחץ בדרגה 3.

 

גם בהשכרת מזרון לתקופה קצרה אסור להתפשר על איכות המזרון - היתרונות של השכרת מזרון דינמין מחברתנו

 

לעיתים  אנשים נדרשים לציוד שיקומי-רפואי לתקופה מוגבלת, למשל לאחר תאונות או ניתוחים. הבעיה היא שרכישה של מזרון דינמי למניעת פצעי לחץ או לפצעים קיימים, כרוכה בהוצאה גבוהה. מכיוון שהמזרון נדרש רק לזמן מוגבל, הרי שמדובר בהוצאה שאינה מצדיקה את עצמה, ועלולה לבוא על חשבון צרכים חיוניים אחרים. שירותי השאלת מזרונים דינמיים של חברתנו מעניקים מענה לסוגיה הכלכלית, ללא הוצאה חד פעמית גדולה, ולעומתה פיזור של תשלומים נמוכים לתקופה הנדרשת בלבד. השרות מאפשר גם לאנשים לבחור באפשרות של אשפוז ביתי על פני שהייה בבית החולים או במוסד שיקומי.

מלבד זאת, להשאלת מזרונים דווקא מחברתנו יש מספר יתרונות בולטים. ראשית, אר-קיור מדיקל היא חברה מתקדמת המתמחה באופן במיוחד בשיקום פצעי קשי ריפוי. על לקוחותינו נמנים כלל בתי החולים בישראל, מוסדות שיקום, משרד הבריאות, משרד הביטחון ושורה ארוכה של לקוחות פרטיים. בתוך כך, כלל המוצרים שחברתנו משווקת מאושרים על ידי משרד הבריאות ועומדים בתקנים בינלאומיים, וחברתנו עצמה עומדת בדרישות התקנים הרלוונטיים כגון תקןISO 2015 :9001  לייבוא, שיווק ומכירת ציוד רפואי, לרבות טיפולי בית והתאמה של אביזרי מניעה לפצעים קשי ריפוי.

על כן, כאשר אתם פונים לקבל את שירותי ההשאלה מחברתנו תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את המזרונים הטובים והמתקדמים ביותר. לרשותכם גם עומד צוות מקצועי שחי ונושם את התחום, ומעניק שירות מהיר וזמין ללא עיכובים מיותרים. עם קבלת השיחה נבצע בירור של מצב המטופל והתאמת המזרון הנכון עבורו. נספק  אליכם הביתה את המזרון כשהוא נקי ומחוטא בסטנדרטים של בתי החולים, ונתקינו אצלכם ללא דיחוי. גם אחר כך נמשיך לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה.. בתום תקופת השימוש נגיע אליכם כדי לאסוף את המזרון ולהעבירו תהליך חיטוי קפדני אצלנו.

במילים אחרות, השאלת מזרון דינמי מחברת אר-קיור מדיקל  מבטיחה למשתמש לקבל  גם את מיטב המוצרים המתקדמים מסוגם לצד מעטפת של אנשים מקצועיים מסורים הדואגים לכל הדרוש.

יכול לעניין אותך גם...
לקוחותינו