מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

האמצעי המושלם למניעת פצע לחץ בעקב

הידעת? אדם ששוכב או יושב רוב היום נמצא בסיכון גדול לפתח פצעי לחץ בעקב! מעוניינים להימנע מכך? בצדק. לפניכם כמה מן הסיבות אשר הופכות את מגן העקב HEELIFT Glide לאמצעי המושלם למניעת פצע לחץ בעקב.

 

>> חיפשת רופא / אחות מומחים לטיפול בפצע? התקשרו עכשיו >> 08-6386414

 

אחת הסיבות להיווצרות פצע לחץ היא כתוצאה מהפעלת לחץ על אזור מסויים בגוף. בשל ישיבה או שכיבה ממושכים באותה תנוחה.   

    

האוכלוסיה הנמצאת בסיכון גבוה להתפתחות פצע לחץ בעקב היא מגוונת: מטופלים סיעודיים הנמצאים בשכיבה או ישיבה מתמדת, אנשים לאחר ניתוח המרותקים למיטה, חולים במחלות ניוון שרירים  שונות, אנשים מחוסרי הכרה או כאלו הסובלים מחוסר תחושה, אנשים אשר לא יכולים לתקשר וכל אדם שנמצא במצב שכיבה לאורך זמן וללא היכולת לשנות תנוחה.
כתוצאה מהמצב הסטטי המתמשך, משקל הגוף יוצר לחץ על העור, כנגד משטח חיצוני אחר . האזורים הנפוצים בהם עשוי להתפתח פצע לחץ הם אזורים בהם נוכחת בליטת עצם הנתונה תחת לחץ ממושך, כמו הישבן, הגב התחתון, המרפקים העקבים והקרסוליים.

 

למה חשוב לטפל בפצעי לחץ בהקדם?

למעשה פצעי לחץ יכולים להיווצר במהירות, לעיתים אך בתוך שעתיים - שלוש, למרות זאת הטיפול בהם אורך זמן רב. יתרה מכך, הם גורמים לכאבים עזים אצל הסובלים מהם, נוטים להזדהם ואף עלולים לגרום לסיבוכים מסכני חיים. לכן, אם אתם נמצאים באוכלוסיית הסיכון מומלץ להשקיע במניעת פצעי לחץ, בין אם על ידי שינוי תנוחה באופן תכוף, שמירה על עור נקי ויבש, הקפדה על תזונה מיטבית ומותאמת אישית, שימוש אביזרים ומוצרים ייעודיים אשר נועדו למנוע פצעי לחץ, כמו למשל מגני עקב, חבישת הגנה לעקב ועזרים נוספים.
סובלים מפצע לחץ? הצוות המיומן של אר-קיור מדיקל ממתין לשיחת הטלפון שלכם 03-5329157
 

מי בסיכון? צעירים ומבוגרים

על פי רוב, פצעי לחץ לא יופיעו אצל אנשים בריאים, שכן יש להם את היכולת לשנות תנוחה כאשר הם חשים באי נוחות. עם זאת, פצעי לחץ יכולים להופיע אצל כל אדם ובכל גיל, ובעיקר אצל אלו הבאים:

  • מטופלים המרותקים למיטה או לכיסא גלגלים
  • מטופלים החולים בסוכרת או בטרשת נפוצה
  • מטופלים ולהם פגיעה בעמוד השדרה
  • מטופלים בעלי עור רגיש ושביר (בד"כ מבוגרים ופעוטות)מגן עקב
  • מטופלים ולהם היסטוריה של פצעי לחץ

תכירו את האמצעי המושלם למניעת פצע לחץ בעקב

HEELIFT Glide הוא המוצר היחיד שנוסה במחקרים קליניים ולו שימושים רבים ומועילים במניעת פצעי לחץ. יתרונותיו בכך שמסייע להרמת העקב ולנטרול הלחץ המופעל העקב ומונע סיבוב של מפרק הירך. HEELIFT Glide מיוצר מספוג ייחודי בעל מרקם מוקצף ונושם המאפשר אוורור נוסף לעור, מנדף זיעה, שומר על חום הגוף וניתן לכיבוס במכונת הכביסה. בנוסף, המבנה הייחודי מקנה לו הגנה על כף הרגל כולה ומניעה של צניחת כף הרגל.
מגוון המידות והמבנה האופטימלי של HEELIFT Glide מאפשרים התאמה של מגן העקב למטופל ומניעת לחץ טוטאלי מהעקב.

הצוות המיומן של אר-קיור מדיקל ממתין לשיחת הטלפון שלכם 03-5329157

 

יכול לעניין אותך גם...
לקוחותינו