מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

מוצרים קשורים

מניעת זיהומים לפני ואחרי ניתוח אורטופדי

מערכת העצמות והשרירים שלנו נושאת בנטל רב לאורך השנים ונשחקת. לעיתים עקב שחיקת הגיל ולעיתים עקב פגיעה במערכת וכאשר הטיפולים השונים אינם עוזרים נוצר צורך בניתוח, אולם התאוששות מניתוח אורטופדי דורשת לעיתים קרובות שיקום וטיפול אשר יחזירו את התנועה לאזור המנותח במקביל לתחושתו של המטופל.


ניתוחים אורטופדיים יכולים להיות רבים ומגוונים: עמוד השדרה, מפרקים שונים, שרירים ועצמות. כיום בזכות טכנולוגיה מתקדמת ושיפורים משמעותיים בתחום הרפואה ניתן להתאושש מניתוח אורטופדי עם טיפול מותאם בצורה מהירה ובנוחות.


ניתוח מעלה משמעותית את הסיכון לזיהומים שונים, הסיכון עולה אף יותר אם החתך הניתוחי לא עובר ריפוי מלא ומטופל כראוי ולכן לדוגמא בתום הניתוח  ישתמשו בחבישות טיפוליות המונעות זיהומים.


יש משמעויות להליך ההכנה לניתוח והטיפול בפצע בימים שאחריו, חולים עם ירידה בתפקוד מערכת החיסון, למשל, נמצאים בסיכון מוגבר יותר לפתח זיהומים, לכן חשוב במיוחד להסתייע במוצרים טרם הניתוח ואחריו. כך לדוגמא, טרם ניתוח ניתן להכין את הגוף בצורה מיטבית ולהקטין משמעותית את הסיכון לזיהומים עם ערכה המכילה שלושה מוצרים מבוססי אוקטנידין אשר מבטיחים השמדה מקסימלית של חיידקים ווירוסים, כולל חיידקים העמידים בפני אנטיביוטיקה.


לאחר הניתוח ובעת ההתאוששות חשוב לשמור על סביבה סטרילית ככל הניתן וזאת על מנת למנוע כל סיכוי לזיהום, הקיים לעיתים בבתי החולים.


חברת אר-קיור מדיקל משווקת מגוון טכנולוגיות כמו כן  ומוצרי חיטוי וניקוי לגוף, המותאמים להכנה טרם הניתוח ואחריו – תוך דגש על מניעת זיהומים. המוצרים אותם אנו משווקים מיוצרים ע"י היצרניות המובילות בעולם בתחום של מניעת זיהומים (Infection Control): ערכה למניעת זיהומים לפני ניתוח, חבישה לפצע ניתוחי, חבישה לאחר ניתוח עם יוני כסף למניעת זיהום, חבישה לאחר ניתוח לטיפול בחתך הניתוחי.


מוצרינו משווקים למשרד הבריאות, קופות החולים, בתי אבות ובתי חולים וללקוחות הקצה בישראל.


אם אתם נמצאים לפני או אחרי ניתוח ורוצים להתייעץ עם צוות המומחים שלנו - פנו אלינו!


להתייעצות עם אורטופד לפני ניתוח פנו אלינו עוד היום: 08-3760020 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


למידע נוסף חייגו: 08-3760020 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם -> לחצ/י כאן להשארת פרטים לחזרה

לרכישת ערכת מוצרים להגנה על הגוף מפני זיהומים לפני ואחרי ניתוח באתר עזרים-> לחצ/י כאן


הערכה מכילה: אוקטניסן ג'ל לאף, אוקטנידול שטיפת פה ואוקטניסן תחליב רחצה לשימוש לפני ניתוח.

יכול לעניין אותך גם...
לקוחותינו