מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

מוצרים קשורים

כשהמטפל מבוגר, כדאי להשתמש בכיסא נוח וקל גם עבורו. ביחרו כיסא גלגלים קל משקל וקל לשימוש

ברוב הזמן, מי שמטפל בקשישים הם בני הזוג שבעצמם מבוגרים. ולכן בזמן בחירה מתאימה של כיסא גלגלים עבור הקשיש צריך גם לקחת בחשבון שהכיסא יהיה נוח וקל גם עבור בני הזוג שמטפלים בקשיש.

 

איזה כיסא גלגלים הכי מתאים למטפל המבוגר?


כאשר המטפל הוא מבוגר, הכרחי לבחור בכיסא גלגלים קל משקל, קל לשימוש ותפעול וקל לדחוף אותו.
כיסא המוגדר כאולטרה קל משקל שוקל כ- 8.5-10 ק"ג והוא נוח במיוחד למטפל המבוגר להסיע את בן הזוג המוגבל, ומתאים במיוחד לנסיעות או לאחסון. כמו כן חשוב שכיסא הגלגלים יהיה מצויד בבלם Push and Pull על ידיות הדחיפה כדי להקל על הבלימה והחניה של כיסא הגלגלים על המטפל ובנוסף המטפל לא צריך להתכופף כדי לעצור את הכיסא.

סדרת Ergo Lite היא דוגמה מצוינת לכיסאות גלגלים שתוכננו במיוחד עם מחשבה על המטפל במיוחד במקרים בהם המטפל הוא בן/בת הזוג של המשתמש בכיסא הגלגלים. לדוגמא כיסא הגלגלים Ergo Lite הוא כיסא אולטרה קל משקל ושוקל 8.5 ק"ג , הוא יציב וחזק ובעל עיצוב ארגונומי ייחודי שמסייע במניעת החלקה ושמירה על יציבות ונוח לישיבה גם ללא כרית. או כיסא הגלגלים Ergo Lite 2 שגם הוא אולטרה קל משקל שכולל משענות רגליים מסתובבות ופריקות מה שמאפשר להעברה בטוחה וקלה לכיסא הגלגלים וממנו, הן למשתמש הקשיש והן למטפל. בנוסף  הכיסא מגיע עם אפשרות של גלגלים אחוריים להנעה עצמית שנותנים אפשרות למשתמש להניע את עצמו ולהרגיש עצמאי וחופשי.

 

כסא גלגלים בהתאמה מושלמת לצרכים שלך


בעת בחירת כיסא גלגלים, חשוב לקחת בחשבון את כל צרכי המשתמש. זה כולל את מדידות הגוף שלהם, פרוגנוזה, אורח חיים ותקציב;. אם אתה עדיין לא בטוח לגבי כיסא גלגלים או שיש לך שאלות לגבי איזה כיסא גלגלים לבחור, אתה יכול לפנות לנציגי המכירות של חברת אר-קיור מדיקל ונשמח לסייע.

יכול לעניין אותך גם...
לקוחותינו