מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

יש לכם תיק עזרה ראשונה בבית? תדאגו לצייד אותו ב - ל L-MESITRAN , מסייע כעזרה ראשונה לכוויות עד דרגה 2

מאי 2024

 

בשנים האחרונות מתמעטות מדורות ל"ג בעומר לאור הפגיעה בסביבה והסיכון שבהדלקת אש ללא אחריות. אולם למרות מגמה זו אי זהירות ומשחקים עם האש עלולים להוביל לכוויות לא נעימות ומסכנות חיים.


אם בעבר בעת כוויה היו שוטפים את האזור חובשים אותו או מורחים בתכשירים שונים, כיום יש מודעות לכך שטיפול בדבש רפואי הוא הפתרון האפקטיבי לסיוע בריפוי הכוויה וכמענה ראשוני ולעזרה ראשונה לכוויה שנגרמה כתוצאה ממקור חום  בחוץ או בתאונת בית.

לדבש יש היסטוריה ארוכה של שימוש ברפואה עממית, עוד מימי מצרים העתיקה. מחקרים רבים אישרו את יעילותו בריפוי פצעים וכוויות, והיום הוא משמש גם ברפואה הקונבנציונלית.

 

למחקר בנושא - לחצו כאן

 

לדבש יתרונות רבים ולא פלא שכבר שנים ארוכות משתמשים בדבש לצרכים שונים בתעשיית המזון, הקוסמטיקה ובעולם הרפואה. לדבש תכונות רפואיות רבות: הוא בעל תכונות אנטי בקטריאליות, אנטי דלקתיות ומחטאות ולכן הוא מתאים לטיפול ייעודי בפצעים וכוויות.


בדבש קיימים נוגדי חמצון כמו פלבנואידים וחומצות פוליפנולים, והדבש עצמו מחטא ונוגד דלקות. כמו כן, בדבש קיים ריכוז משמעותי של סוכרים, אשר יוצרים סביבה חומצית בפצע אשר רוב החיידקים לא מסוגלים להמשיך ולשרוד בה. החומציות הגבוהה מגבירה את שחרור החמצן מההמוגלובין, ובכך הופכת סביבת הפצע לפחות נוחה לשגשוגם של גורמים מזהמים.


בנוסף לדבש יכולת של ספיחת לחות מהסביבה, תכונה המסייעת לשמור על לחות בפצע וסיוע בתהליך הריפוי. דבש רפואי הוא בעל פעילות מיקרוביאלית נגד חיידקים ופתוגנים רבים, ביניהם גם חיידקים העמידים לאנטיביוטיקה, כדוגמת MRSA.

 


מחקרים קליניים רבים הראו כי דבש יעיל לטיפול בפצעים מסוגים שונים, כגון:


- פצעי לחץ
- פצעים כרוניים
- כוויות
- פצעים לאחר ניתוח

 

שימוש בדבש יכול לסייע בהפחתת זמן הריפוי של פצעים וכן להפחית את הסיכון לזיהום ולשפר את איכות החיים של המטופלים. קיימים כיום בשוק מגוון רחב של מוצרי דבש לעת שגרה ולעת חירום. לשימוש יומיומי או לשימוש נקודתי.

 

 

חברת אר- קיור מדיקל משווקת את סדרת ®L-Mesitran המכילה דבש רפואי, אבץ, קלנדולה, אלוורה, ויטמין C ו- E

 

בסידרה ניתן להשיג L-MESITRAN ® Soft   ג'ל ו- משחה ® Ointment L-MESITRAN
המשחה נמרחת בקלות ומפחיתה משמעותית את סימני ההצטלקות.
המוצר מומלץ בכל בית לשימוש כעזרה ראשונה וחבישה בעת כוויה.

 

לרכישה דרך אתר עזרים >>> לחצו כאן


למידע נוסף והתייעצות עם הצוות המקצועי של אר-קיור מדיקל צרו קשר עוד היום >>>

לקוחותינו