מוצרים קשורים

הרבה יותר ממשחת החתלה וללא פרבנים ורעלים

תפרחת חיתולים היא תופעה שכיחה, הן אצל תינוקות, והן אצל מבוגרים המשתמשים במוצרי ספיגה.

לא פעם היא מעיקה ומגבילה את התפקוד. עם זאת, למרבה המזל, מדובר בתופעה בה ניתן לטפל ולמנוע בעזרת קאבילון.
 

תפרחת חיתולים היא, למעשה, דלקת של העור הנפוצה אצל תינוקות ופעוטות ואף אצל מבוגרים הנעזרים בחיתול. מדובר בתופעה שכיחה, שמופיעה בעיקר באזורים אשר בדרך כלל מכוסים בחיתול כמו למשל הישבן, איברי המין ואזור הירכיים הפנימיות. התסמינים של תפרחת חיתולים הם גירוי, אדמומיות עדינה או חזקה וקילופים של העור באזורי המגע של החיתול עם העור. תופעה זו עשויה להוביל לחוסר מנוחה של בעת הרחצה או בזמן החלפת החיתול ולמרות שהיא מציקה, ברוב המקרים ניתן למנוע אותה בבית וללא התערבות רפואית.

>> למידע נוסף על CAVILON למניעת תפרחת חיתולים >> חייגו 03-5329157 

 

למי זה קורה?

ישנם גורמים שונים להופעת תפרחת חיתולים ביניהם:

  • הפרשות – אחת הסיבות העיקריות להופעת הדלקת בעור היא חשיפה ממושכת לשתן או לצואה. הסיכון להיווצרות דלקת הולך וגובר במקרים של שלשולים, שינויים בתזונה, החלפה לא סדירה של חיתולים או מריחת משחות וחומרים באופן לא מבוקר.
  • זיהום – לא פעם הלחות גוברת באזור הטיטול מה שמאפשר חדירה של גורמים מזהמים. במקרה של זיהום פטרייתי יופיעו גם נקודות או כתמים סביב אזור הפריחה המרכזי.
  • אנטיביוטיקה – גם טיפול אנטיביוטי עשוי להשפיע על היווצרות הדלקת שכן הוא הורג את אוכלוסיית החיידקים "הטובים" אשר מסייעים במניעת זיהומים.
  • שפשפת – בגדים צמודים מדי או חיתול הדוק עשויים לשפשף את העור הרגיש של התינוק או האדם הקשיש וליצור שפשוף או גירוי.
  • חשיפה למוצרים חדשים – עור התינוק עלול לפתח תגובה אלרגית גם למגבונים, טיטולים, או תכשירי טיפול חדשים, למרכך וסבון כביסה ועוד.
  • רגישות של העור – לילדים ומבוגרים הסובלים מאסתמה של העור יש נטייה גדולה יותר לתפרחת חיתולים.

 

>> רוצים למנוע תפרחת חיתולים - לשיחת יעוץ 03-5329157 >>

לאחרונה נחשפנו לסערה ברשת בנוגע לחומרים הכימיים שבמשחות ההחתלה לתינוקות.
הסערה החלה כאשר הוגשה תביעה ייצוגית בסך 12 מיליון שקלים נגד שורת יצרני משחות החתלה המכילות פרבנים. מדובר בחומרים משמרים שנאסרו לשיווק בישראל כבר לפני שנה כמו באירופה, אך עדיין נמצאים על המדפים.

מה זה פרבנים? פרבנים (Parabens) הם קבוצת חומרים משמרים נפוצים במוצרי קוסמטיקה

יתרונם של הפרבנים כחומרי שימור הוא בעלותם הנמוכה, יעילותם הגבוהה כקוטלי חיידקים ופטריות

למה זה מזיק?

הפרבנים הם מולקולות הדומות בתיפקודם לאסטרוגנים אך עם פעילות נמוכה יותר, בנוסף נמצא כי הפרבנים פוגעים בפעילות אנזימים בעור ועל ידי כך גורמים לעליית ריכוז האסטרוגן הפנימי באזור העור. אסטרוגן בריכוזים גבוהים נמצא קשור באופן ברור להגדלת הסיכון להיווצרות סרטן השד.הריכוז המרבי המותר של פרבנים על פי תקנות האיחוד האירופי הוא 0.4%

אילו אפשרויות קיימות היום בשוק?
ישנם תכשירים שונים ומגוונים אשר מסייעים לטפל בתפרחת חיתולים ואינם דורשים מרשם רופא לרבות תכשירים אשר כוללים צינק אוקסיד (מינרל המסייע להרגעה וטיפול בעור). ישנן משחות החתלה לתפרחת חיתולים המכילות פראבנים וחומרים משמרים האסורים לשימוש בישראל, בדר"כ מדובר במשחת החתלה לבנה שאוטמת את הנקבוביות ולא תמנע את הכוויה הבאה. ישנם גם תכשירים "טבעיים" מתחום הרפואה המשלימה אשר יכולים לסייע במקרים חמורים או במקרים בהם המשחות המקומיות אינן ממגרות את התופעה ואז כבר כדאי להיוועץ ברופא.

מה הפתרון? מניעה!

קאבילון- האפשרות הטובה ביותר למניעה וגם לטיפול

קאבילון מאפשר לכם ראש שקט

אחד המוצרים היעילים ביותר למניעת תפרחת חיתולים הוא קאבילון (CAVILON) מבית 3M. מדובר במוצר היפואלרגני (נטול פראבנים) וייחודי אשר משמש כחיץ בין העור ובין הפרשות הגוף בכך שהוא יוצר שכבת סיליקון שקופה וגמישה על העור. קאבילון למעשה מסייע להרחיק את ההפרשות מהעור, ומאפשר לעור להחלים באופן טבעי.
 

*** קאבילון זמין ומסובסד עם מרשם אחות/ רופא בקופ"ח: מכבי, לאומי, מאוחדת. בסופרפארם ניתן לרכישה ללא מרשם ***

 

קאבילון - לא עוד משחה לתפרחת חיתולים

השכבה הסיליקונית עמידה לפרק זמן של עד 72 שעות ואינה מפריעה לתפקודם היומימי. קאבילון מתאים לעור רגיש, הוא נטול אלכוהול וחומרי ריח ולכן אינו שורף, נטול לטקס וחומרים משמרים (פראבנים). לא פחות חשוב קאבילון מתייבש תוך זמן קצר (25-30 שניות) ואז ניתן לחתל ללא חשש מלחות או שהפרשות הגוף יצרבו את העור הבריא.
 

חשוב לציין שגם אם כבר ישנה תפרחת, מריחת קאבילון על האזור המגורה, תמנע את התפשטות התפרחת ותמנע מהפרשות נוספות להמשיך לצרוב את העור.
 

קאבילון מתפוגג מעצמו תוך שלושה ימים וכולל נוסחה ייחודית ומבוססת מדעית אשר מקנה הגנה מפני מים ונבדקה במעל 70 מחקרים קליניים.
 

בנוסף לשימוש בCAVILON יש להקפיד על:

  • החלפה סדירה של הטיטול,  רחצה עם מים חמימים וייבוש האזור היטב לפני ההחתלה.
  • מומלץ לעשות שימוש בסבונים עדינים, ובמשחות, מגבונים וקרמים המבוססים על מרכיבים טבעיים ואינם מכילים אלכוהול, פראבנים או חומרי ריח.
  • יש להימנע מלבישת בגדים או חיתולים הדוקים מדי ולאוורר את האזור על בסיס יומיומי.

 

בהצלחה!

יכול לעניין אותך גם...
לקוחותינו