מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

מהו הפתרון היעיל ביותר לריח סיגריות ברכב?

האם את או אתה מאפשרים לאנשים לעשן ברכב שלכם?

אם התשובה היא כן, רוב הסיכויים שהרכב מסריח מסיגריות. לא חשוב אם אתם מעשנים או לא, מדובר במטרד.

מכל הריחות שעלולים להיתפס בריפוד ובשטיחי הרכב, ריח הסיגריות הכבד הוא כנראה העקשני ביותר. קשה מאוד להיפטר ממנו, במיוחד אם הוא היה שם זמן רב.

ריח סיגריות נוטה להתפשט במהירות ולהידבק במושבים, בשטיחים, בתקרת הרכב. הוא אפילו חודר למזגן והופך את הפעלתו לבלתי נסבלת.

מה הסיכון בריח סיגריות?

מלבד חוסר הנעימות, הריח מתריע גם על סכנה בריאותית: הוא נובע מהימצאותם של חומרים כמו ניקוטין וזפת בחלל הרכב, ההופכים את השהייה ברכב למסרטנת.

בישום הרכב בעזרת עץ ריח או מבשם אוויר לא מפחית את הזיהום ואת הסיכון הבריאותי. הבישום אף אינו יעיל כנגד ריח הסיגריות עצמו, כיוון שהוא מסווה אותו באופן זמני בלבד ולא מנטרל אותו לגמרי.

מהו הפתרון היעיל ביותר לריח סיגריות ברכב?

ניקוי וחיטוי הרכב בעזרת תכשירים שונים, מעניקים פתרון זמני שאינו יעיל לטווח הארוך. החומרים הרעילים נשארים, ועשן סיגריות חדש ינציח את הבעיה.

איירסטריל הוא מוצר מהפכני שפותר את הבעיה מהשורש. במקום להסוות את הריח הרע, הוא מצליח למנוע את הזיהומים מראש ואף מונע התפשטות של חיידקים בחלל הרכב.


איך זה עובד?

הטכנולוגיה המתקדמת של איירסטריל פועלת באופן שהיא מטפלת בשורש הבעיה הגורמת לריח ולזיהום ע"י קטילת מגוון חיידקים, בקטריות עובשים ווירוסים הנמצאים באוויר ועל משטחים חשופים, על ידי שיבוש ה-DNA שלהם ונטרול יכולת הרבייה שלהם. המכשיר משתמש בטכנולוגיית UV ומבצע סדרת פעולות המטהרות את חלל הרכב ומביאות לשליטה מאוזנת בהתפתחות החיידקים וגורמי הזיהום.

אייר סטריל לטיפול בריח רע בכב

מהם היתרונות הנוספים של שימוש באיירסטריל?

מלבד ריח סיגריות, איירסטריל מנטרל ריחות רעים נוספים ברכב: ריח שתן - מצויין לרכב שנוסעים בו ילדים קטנים או בעלי חיים, קיא, בשר, ירקות או מוצרי חלב שנשכחו ברכב והרקיבו, ועוד.

מעבר לטיפול בבעיית הריח, הוא מטפל גם במניעת זיהומים והופך את הרכב למקום שבריא לשהות בו.

לקוחותינו