טכנולוגיות למניעת זיהומים

מניעת זיהומים בבתי חולים ומוסדות רפואיים הינו אחד התחומים החשובים כיום בישראל.

אר-קיור מדיקל משווקת מגוון טכנולוגיות, חומרי חיטוי וניקוי לגוף, לציוד רפואי לאויר ולמשטחי עבודה. המוצרים אותם אנו משווקים מיוצרים ע"י היצרניות המובילות בעולם בתחום של מניעת זיהומים (Infection Control).

המלחמה כנגד פתוגנים מחוללי מחלה מביא לפיתוחים וחומרים חדשים שיסייעו במניעת התפשטות של חיידקים, וירוסים, נבגים, פטריות וכדומה.

מאז ומתמיד, ובמיוחד בעידן הנוכחי בו מחולל וירוס הקורונה (COVID-19)  את המגפה של המאה 21  - השמירה על בריאות הצוותים והמטופלים, הינו אחד מהשיקולים בבחירת חומרי חיטוי.

בין הטכנולוגיות והחומרים אותם אנו משווקים ניתן למצוא טכנולוגיות ייחודיות להפחתת זיהומים באויר ובמשטחי עבודה באמצעות UV ואוזון, חומרי חיטוי לגוף על בסיס אוקטנידין (OCTENIDIN) -  מולקולה ייחודית יעילה ואפקטיבית כנגד וירוסים עמידים, מגבוני כלור ועוד.

 

מאמר שפורסם ב- June 21, 2016 Journal of Antimicrobial Chemotherapy 

Efficacy of octenidine against antibiotic-resistant Staphylococcus aureus epidemic clones

בדק את היעילות של Octenidine והראה כי הוא היה יעיל לאחר זמן קצר נגד אפידמיות לדוגמא MRSA אוקטינלין הוא אנטיבקטריאלי  בטוח בשימוש עם סיכון נמוך להתפתחות עמידות אליו.

 

ובמחקר 

Antimicrobial activity of octenidine against multidrug-resistant Gram-negative pathogens שפורסם ב- 2017 נמצא כי אוקטינידין יעיל מאוד נגד פתוגנים גרם שליליים תוך זמן קצר.

 

 

אר-קיור מדיקל מביאה את הידע והמומחיות בתחום מניעת זיהומים לכלל השוק המוסדי בישראל.

מוצרינו משווקים למשרד הבריאות, קופות החולים, בתי אבות ובתי חולים וללקוחות הקצה בישראל.

 

 

חדש באר-קיור מדיקל - הגנה מפני זיהומים בדם מהכנסת צנתרים  - דיסק ספוגי היפואלגרני המכיל כלורהקסידין למניעת זיהומים בדם הנובעים מהכנסת צנתר מרכזי וזיהומי צנתרים אחרים (CRBSI).

 

מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

עדיין מתלבטים? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מידע עדכני

מוצר בהתאמה אישית 

שירות עד למטופל

צרו קשר: 08-6386419

שדה חובה

* שדה חובה
לקוחותינו