מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

מוצרים קשורים

תכנון נסיעה עם משתמש בכיסא גלגלים מבוגר

הנסיעה עצמה, שלא לדבר על נסיעה עם משתמש בכיסא גלגלים מבוגר, יכולה להיות מלחיצה. המפתח לנסיעה חלקה עם משתמש בכיסא גלגלים מבוגר הוא לתכנן ולהתכונן כראוי מראש כמו כן לאפשר זמן נוסף לכל פעילות כדי שהטיול יהיה פחות מלחיץ.
חשיבות רבה היא גם בבחירה נכונה של כסא גלגלים שיתאים במדויק לצרכים של המשתמש בעת הנסיעה.

 

בחירת כסא גלגלים נכון

 

בנוסף לתכנון זמן רב מראש, כיסא הגלגלים המתאים יהפוך את הנסיעה למהנה יותר לא רק עבור המשתמש אלא גם עבור המטפלים הנוסעים איתם. יש להתאים את הכיסא המדויק לצרכים מתוך מגוון רחב של כסאות גלגלים שקיימים כיום בשוק ואידיאליים לנסיעות!

 

כסא גלגלים ידני קל משקל

 

כיסא גלגלים ידני קל משקל, אידיאלי עבור משתמשים מבוגרים שיכולים ללכת אך לא למרחקים ארוכים. הכיסא הזה ייתן להם את האפשרות לנוח בכיסא הגלגלים ועדיין להיות חלק מהמסיבה! Ergo Lite אידיאלי גם לקשישים הנוסעים עם מטפל קשיש מכיוון שהוא שוקל פחות מ-9 ק"ג, כך שניתן להרים אותו בקלות ולאחסן אותו בתא המטען של המכונית. (הפנייה לסדרת Ergo Lite)

 

כיסא גלגלים עם אפשרות להטייה ושינוי תנוחה

 

לנוחות השימוש בזמן הנסיעה לעיתים יש צורך בכיסאות גלגלים הניתנים להטיה ידנית של המושב באמצעות המטפל. ה-VIP 2 של KARMA הוא הדוגמה המושלמת לכיסא גלגלים 2 ב-1 שתוכנן להיות ידידותי למטפל! לא רק שה-VIP 2 אידיאלי למשתמשים מבוגרים שאין להם הרבה מקום בתא המטען, אלא שהוא מאושר להובלה בהתאם לתקן הבינלאומי ISO 7176-19, מה שאומר שהוא יכול לשמש בבטחה כמושב ברכב.

ה-VIP 515 Tilt-in-Space של KARMA הוא כיסא הגלגלים ההטיה היחיד בשוק הניתן לקיפול קומפקטי שיכול להיכנס לתא המטען של מכונית. לא רק שהכיסא אידיאלי למשתמשי כיסא גלגלים קשישים המבלים זמן רב בכסא, אלא שהוא נהדר לנסיעה במקומות צרים ולאחסון .

 

כסא גלגלים חשמלי

 

שימוש בכיסא גלגלים חשמלי מומלץ כאשר למטפל לא נוח או קשה  לדחוף את המשתמש בכיסא גלגלים ידני. ישנם כסאות גלגלים חשמליים קלים רבים זמינים בשוק, מומלץ על הכיסא הוא כסא גלגלים חשמלי קומפקטי ומתקפל עם משענות ניתנות להסרה לכניסה ויציאה בטוחה מכיסא הגלגלים.

 

טיפים לבחירת מלון עם משתמש בכיסא גלגלים

 

צור קשר עם המלון לפני ביצוע ההזמנה כדי לוודא שהחדרים הנגישים לכיסא גלגלים כוללים את כל מה שאתה ומשתמש קשיש בכיסא גלגלים דורשים. הצרכים של כל משתמש בכיסא גלגלים שונים, לכן חשוב לאשר את הדברים האלה מראש כדי למנוע הפתעות לאחר יום ארוך של נסיעה!

 

טיפים לטיולים בכבישים עם משתמש בכיסא גלגלים

 

נסיעות בכביש מורכבות בדרך כלל מהפסקות בתחנת שירות! כיסא גלגלים קל מתאים לניידות בעת הפסקות לשירותים לאורך הנסיעה אם המשתמש הקשיש שאתה נוסע איתו לא יכול ללכת מרחקים ארוכים. במידת האפשר, תכנן את ההפסקות של עמדות השירות לפני כן ובדקו שיש להן שירותים נגישים לכיסא גלגלים.

תהנה מהנסיעה!

בראש ובראשונה, כיסא גלגלים נמצא שם כדי להפוך את הנסיעה לקלה ונוחה הן למשתמש והן למטפל, קחו זאת בחשבון בבחירת כיסא הגלגלים איתו אתם הולכים לנסוע.

 

התאמה מושלמת לצרכים שלך

 

בעת בחירת כסא גלגלים, חשוב לקחת בחשבון את כל צרכי המשתמש. זה כולל את מדידות הגוף שלהם, פרוגנוזה, אורח חיים ותקציב.
בנוסף, יש לקחת בחשבון בחירת כרית לכסא גלגלים לשיפור היציבה ופיזור לחצים.
אם אתה עדיין לא בטוח או שיש לך שאלות לגבי איזה כיסא גלגלים לבחור, אתה יכול לפנות לנציגי המכירות של חברת אר-קיור מדיקל ונשמח לסייע.
כיסאות הגלגלים דרכנו ניתנים לרכישה ו/או השכרה.

ליצירת קשר לחץ כאן.

יכול לעניין אותך גם...
לקוחותינו