מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

מוצרים קשורים

טיפים למניעת חשמל סטטי למשתמש בכיסא גלגלים

האם אי פעם חווית בחשמל סטטי כאשר אתה נוגע בידית דלת מתכת? ישנן סיבות רבות לחשמל סטטי, כגון מזג אוויר יבש וקר, לחות אוויר, חומרי לבוש, או מבנה גוף ועור יבש של אנשים, כל אלה יכולים ליצור חשמל סטטי בקלות.

הגוף העיקרי של רוב כסאות הגלגלים עשוי מחומר מתכת אלומיניום. כתוצאה מתנאי הסביבה, המשתמש או המטפל יצברו בהכרח חשמל סטטי בעת השימוש בו. להלן מספר טיפים למניעת הצטברות חשמל סטטי בין כיסא הגלגלים למשתמש או למטפל:

1. הגדל את רמות הלחות בתוך הבית. זה מקשה על יצירת חשמל סטטי כי יהיה פחות חיכוך. לדוגמה, בחורף כשמזג האוויר יבש יחסית, אתה יכול להשתמש במכשיר אדים כדי להגביר את הלחות באוויר הפנימי.

2. קחו בחשבון את חומר הבגדים של המשתמש. לבישת כותנה, משי, פשתן וסיבים טבעיים אחרים יכולה לסייע במניעת הצטברות של חשמל סטטי. טיפ עליון: הימנעו מסוליות גומי (בחרו בנעלי עור).

3. כשנוגעים בכיסא גלגלים יש לגעת תחילה בכף היד או בפרקי האצבעות, כי יש פחות קצות עצבים. אם יש חשמל סטטי, זה יכאב פחות באזורים האלה.

4. נסה להוסיף אביזרים שיכולים לעזור למנוע הצטברות של חשמל סטטי על כיסא גלגלים. ניתן לצייד את כיסא הגלגלים ב"רצועות אנטי סטטיות" לפיזור כל חשמל סטטי שנוצר.

לכיסא גלגלים ERGO LIGHT

 

לכיסא גלגלים FLEXX

 

התאמה מושלמת לצרכים שלך

 

בעת בחירת כסא גלגלים, חשוב לקחת בחשבון את כל צרכי המשתמש. זה כולל את מדידות הגוף, פרוגנוזה, אורח חיים ותקציב.

בנוסף, יש לקחת בחשבון בחירת כרית לכסא גלגלים לשיפור היציבה ופיזור לחצים.

אם אתה עדיין לא בטוח לגבי כיסא גלגלים  או שיש לך שאלות לגבי איזה כיסא גלגלים לבחור, אתה יכול לפנות לנציגי המכירות של חברת אר-קיור מדיקל ונשמח לסייע.

כיסאות הגלגלים דרכנו ניתנים לרכישה ו/או השכרה.

ליצירת קשר לחץ כאן.

יכול לעניין אותך גם...
לקוחותינו