מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

קרע בגיד הוביל לפצע שלא נרפא במשך 5 שנים, טכנולוגיית NATROX הובילה לריפוי הפצע

 

הסיוט של שרית (שם בדוי) התחיל בקרע בגיד אכילס בעקבות זריקת קורטיזון שקיבלה לטיפול בכאבים בזמן הליכה.  אחר כך התמודדה במשך 5 שנים !!! עם   ניתוחים רבים, זיהומים חריפים, סדרות של אנטיביוטיקה והשתלות עור. הנס שלה היה טמון בטכנולוגיה חדשה (NATROX) המעשירה פצעים שלא נרפאים בחמצן 24/7, ומאפשרת טיפול בפצע פתוח.
אחרי שנים לא פשוטות, החלימה בתוך חודשים ספורים עם הטיפול הנכון !

 

 

שמי שרית (שם בדוי), בת 60, נשואה פלוס 3 ילדים גדולים וסבתא לנכדים. לפני 6 שנים כשקרעתי את גיד אכילס בגלל זריקת קורטיזון שקיבלתי כטיפול לכאבים שהרגשתי בעקב בזמן הליכה. אבל, בדיעבד, הסתבר שהקורטיזון הקשיח את הגיד, ובעלייה שגרתית לחלוטין למדרכה קרעתי אותו. כל זה נשמע בסך הכל כמו משהו פשוט יחסית ובעיקר זמני, נכון?  - גם אני חשבתי ככה, אבל רצף של סיבוכים הביא לטוויסט בעלילת חיי.

 

 

הרופא הסביר שקיבוע בגבס ומנוחה יספיקו בהחלט, כי מדובר בקרע חלקי בלבד. אבל לאחר חודשיים, בביקורת למעקב אורתופד כף רגל המליץ על ניתוח דחוף כי  הקרע לא מחלים. מאחר וחששתי מהניתוח, החלטתי לקבל חוות דעת נוספת אצל רופא בכיר אחר שהמליץ לדבוק בקו הטיפולי – גבס ומנוחה. חלפו חודשיים נוספים כשאני מגובסת ומוגבלת בכל צורה ואופן, והתוצאה היתה שלא יכולתי ללכת בכלל, כי לא רק שהגיד לא התאחה, אלא שהמצב החמיר. הפתרון היה, הדבר שניסיתי בכל כוחי להימנע ממנו, ניתוח דחוף לשחזור הגיד. הניתוח אמנם עבר "בהצלחה" אבל חטפתי זיהום קשה, שגרם לכך שפצע הניתוח לא החלים.

 

 

ומהגיד עברנו לבעיית פצע הניתוח – מי ידע בכלל שפצע ניתוח שמזדהם יכול לגרום לכל כך הרבה צרות קשות ומטלטלות. במשך שנתיים !!! עשיתי כל מה שהציעו לי להביא לאיחוי הפצע:  סדרות של אנטיביוטיקה, טיפולים מיוחדים להצמחת רקמת עור, ניתוח לניקוי הגיד, ניתוח חוזר לסגירת הפצע ועוד שני ניתוחים להשתלת עור.  לאחר שנתיים של רגיעה, שפשוף פשוט של הנעל בעקב, גרם למחול שדים נוסף. בגלל הרגישות במקום והעור העדין והדקיק שנוצר בעקבות הטיפולים, הפצע הפעוט הזה לא נסגר. ושוב זיהום, שוב אנטיביוטיקה, ניקוי, טיפולי ואק ושוב ניתוחי השתלות עור. ולא רק שהמצב לא השתפר, אלא שחלה הרעה בפצע ובסביבתו, כאשר הפרשה מהפצע פשוט "אכלה" עוד ועוד חלקים מהעור הבריא שלי שהלך והצטמצם. אחר השתלת העור השנייה שעברתי הפצע הפתוח החלים, אבל לזמן קצר.

 

 

בין טיפול לטיפול נאלצתי להמתין המתנה ארוכה שהרגישה כמו נצח. מאדם פעיל ועצמאי הפכתי לנתמכת, מוגבלת בתנועותיי בכיסא גלגלים, זקוקה לעזרה מאהוביי. בית החולים הפך להיות הבית השני שלי. לא יכולתי להמשיך בשגרת חיי, לתפקד כרגיל ולעשות דברים שאני אוהבת. כל הזמן הייתי בטיפולים, ובכל טיפול הרגשתי כמו שפן ניסיונות. הסיפור האינסופי הזה, קטע לי את החיים ולאט לאט חלחלה בי ההבנה שהבעיה שיש לי היא לא זמנית בכלל, ומי יודע מתי יהיה בסדר?

 

 

אחרי שהשתלת העור השנייה שעברתי בסבב השני של הטיפול בפצע העיקש לא הצליחה , החלטתי לנסות את מזלי בבית חולים אחר. גם שם בחרו לשלוח אותי ל- 2 ניתוחי השתלות עור נוספים שלא הצליחו. משהבינו שהטיפול אינו נוחל הצלחה, הציעו לי ניתוח חדש שמשמעותו - אולי כן ואולי לא - חור נוסף בגוף! ולזה כבר לא הסכמתי. חיטטו בגוף שלי מספיק!

 

 

חיפשתי אחר אפשרויות טיפול אחרות וכך הגעתי אל רופא מומחה לטיפול בפצעים. כשהוא ראה את הפצע שהיה די גדול הוא אמר לי: "ראיתי פצעים גרועים יותר", וידעתי מיד שאני בידיים טובות.

 

 

הרופא אמר לי שהגוף שלי יעזור לי לרפא את הפצע וכך היה. הוא טיפל בי באמצעות טכנולוגיית נטרוקס -  טיפול חדש בחמצן שמוזרם לפצע 24 שעות / 7 ימים בשבוע, במכשיר קטן, כמו טלפון נייד מתקדם, שנשאתי עלי ושאפילו לא ראו אותו מתחת לבגדים. מי ידע שכל מה שהפצע היה צריך בשביל להחלים זה חמצן! עם הטיפול, העור התחיל לצמוח במהירות שהדהימה אותי. והפצע שהיה כבר ממש חור בעור הצטמצם והצטמצם. בזכות החמצן היה לעור שלי כח לסגור את הפצע. בשלושת השבועות הראשונים לקבלת הטיפול, הגיעה אליי הביתה מדי יום (כולל שישי-שבת) אחות מומחית לפצעים, מיכל רבא סבג, שערכה מעקב צמוד לפצע, טיפלה בי והחליפה לי את הערכה והחבישה. זו הייתה תחושה כל כך טובה, הרגשתי כאילו אני חוזה בביאת המשיח ושאלוהים בכבודו ירד אליי מלמעלה.
הרגע הקסום הזה הגיע אליי עם תובנה אחת משמעותית וגדולה - במשך חצי עשור טיפלו בי לא נכון! ואיזה קסמים מצויים בפיתוחים ובעזרים שאנחנו בכלל לא מכירים.

 

 

היום הרגל שלי בריאה כמעט שנה. אורח החיים שלי השתנה. אני נזהרת מאוד. עדיין חובשת את המקום. עדיין לא נכנסת לים ולבריכה מחשש שהאזור יזדהם הולכת עם נעל פתוחה ונמנעת מתנועות חדות מחשש שאקבל מכה. 

 

ההמלצה שלי, כפי שלמדתי על בשרי: תהיו מודעים לגוף שלכם! תקראו, תלמדו את מצבכם, תמיד תשאלו שאלות ואל תלכו שבי אחר המלצה רפואית אחת.    

 

 

רוצה לדעת האם נטרוקס מתאים לטיפול בפצע שלך?

צרו קשר בטלפון:  03-5329157

 

 

לקוחותינו