מזרן לפצעי לחץ יקר לכם? לא חייבים לקנות, אפשר גם לשכור

הקרוב לכם סובל מפצע לחץ? בבית החולים שלחו אתכם לרכוש מזרן לפצע לחץ? הבנתם שמזרן איכותי לפצע לחץ יכול להיות לעיתים יקר? יש פתרון – לא חייבים לקנות, אפשר לשכור.

 

>> חיפשת רופא / אחות מומחים לטיפול בפצע? התקשרו עכשיו >> 08-6386414


הן אנשים קשישים והן אנשים החולים במחלות אשר גורמות להם לשכב בחוסר תנועה או ללא היכולת לזוז עלולים לסבול מתופעה הנקראת פצעי לחץ. מדובר בפצעים פתוחים בעור אשר מופיעים בעיקר בפלג הגוף התחתון, בישבן, ברגלים, במרפקים, בגב ואפילו באוזניים כתוצאה משכיבה או ישיבה ממושכת. היות ופצעי לחץ שאינם מטופלים עלולים לגרום לזיהומים וסבל רב, ובמקרים חמורים יותר אף למוות, מומלץ לטפל בהם מוקדם ככל האפשר, כאשר אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות מזרנים לפצעי לחץ.

 

 

כיצד מתמודדים עם פצעי לחץ?

רכישת מזרן לפצעי לחץ היא אחת הדרכים להתמודדות עם הבעיה ולו רק בשל בעובדה שבכוחו של המזרן להסיר את הלחץ מאזור הפצע ולסייע לו להירפא. כיום ישנם סוגים של מזרנים אשר נועדו למטרה זו, כאשר הבחירה נעשית בהתאם למצבו של המטופל, דרגת הפצע או רמת הסיכון להיווצרותו של פצע לחץ, שכן מזרנים אלו משמשים גם למניעה. כדי לבחור את המזרן המתאים יש להיעזר במומחים לתחום אשר יוכלו לסייע לכם להבחין בין הסוגים השונים של המזרנים לפצעי לחץ, ולהתאים בין הבחירה לבין צרכים אישיים כגון התקציב העומד לרשותכם. כמו כן, במידה והאפשרות של רכישת מזרן אינה עומדת בקנה אחד עם היכולות הכלכליות שלכם, תשמחו לגלות כי ישנה עוד אופציה העומדת לרשותכם והיא השכרת מזרנים.

 

המומחים של אר-קיור מדיקל ידעו להתאים לכם את ההגנה הטובה ביותר

ישנם סוגים שונים של מזרנים המסייעים בטיפול ומניעת פצעי לחץ. אנו מבינים כי לא פעם השימוש במזרן הינו זמני, ויש שיראו ברכישה השקעה גדולה מידי, יחד עם הצורך לתת לקרוב לנו את הטוב ביותר. לכן, אנו מאפשרים ללקוחותינו לשכור מזרן לתקופה מוגבלת. לאר- קיור מדיקל ישנו מגוון רחב של מזרנים לרבות מזרון ספוג מתקדם ויסקו אלסטי המתאים למטופלים בסיכון בינוני עד גבוה להיווצרות פצע לחץ או למטופלים בעלי דרגת פצע נמוכה וכן מזרני אוויר ריאקטיבים אשר יתאימו לרוב למניעת פצעי לחץ. הסוג היחיד של המזרנים אותם ניתן לשכור הם מזרני אוויר אקטיביים דינמיים, אשר מתאימים למטופלים ולהם סיכון גבוה להתפתחות פצעי לחץ או פצע לחץ קיים.

 

מהו מזרן אפקטיבי למניעה וטיפול בפצעי לחץ?

כדי לבחור נכונה יש לדעת כי מזרן אפקטיבי צריך להיות בעל כמה תכונות שאסור לוותר עליהן ואלו הן:

  • יעילות – על המזרן להסיר ולפזר ביעילות לחצים מהגוף.
  • איכות – על המזרן להיות עשוי מחומרים איכותיים שמנדפים זיעה ואינם גורמים לקריעה של העור.
  • אחריות – יש לקנות מחברה שנותנת אחריות למוצריה ומספקת שירות במקרה של תקלה.
  • מומחיות – התייעצו עם מומחים בתחום אחיות או רופאי פצע.


אנו באר-קיור מדיקל מבינים את הכאב והמצוקה של משפחות ומטופלים הסובלים מפצעי לחץ. אנו נותנים אחריות מלאה למוצרינו ונחשבים למובילים בשירות וטיפול מהיר. לפרטים נוספים אודות מסלולי ההשכרה העומדים לרשותכם, צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

יכול לעניין אותך גם...
לקוחותינו