מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

בלי פוטושופ- הטיפול שמטשטש צלקת

בעידן הסלפי שבו כל רגע בחיינו מתועד בסמארטפון, אנחנו מוצאים את עצמנו מצטלמים בתדירות שלא הייתה מביישת ידוענים בהוליווד. אך בניגוד אליהם, לנו אין ספר ומאפר צמודים.
אז אנחנו מתאפרים או מורידים אפליקציות עריכה המעלימות פגמים, מחליקות את העור (ואפילו מעלימות חצ'קונים). אבל הדבר החשוב ביותר הוא העולם האמיתי ובעולם האמיתי, צלקות לא נעלמות במחי אצבע.

 

>> למידע נוסף על ניוג'ל לטיפול בצלקות חייגו >> 08-3760020 או לחצו כאן <<

 

רובנו רואים בצלקת שנוצרה על גופנו עובדה - היא כאן כדי להישאר. אז מסתבר שלא. ראשית, חשוב להבין, שצלקת היא בעצם התחדשות תאים במקום בו רקמת העור נפגעה.
לצערנו האופן בו צלקות יגלידו בגופנו תלוי במספר גורמים - הגנטיקה איתה נולדנו, גילנו ואפילו צבע עורנו.

על הנתונים הללו אנו לא יכולים להשפיע, אבל קיימים מספר גורמים שנמצאים בשליטתנו. מסתבר שבכל הנוגע לצלקות, מהירות היא מילת המפתח ככל שהטיפול בצלקת קרוב יותר לזמן בו היא נוצרה, כך ההחלמה והתוצאה טובות יותר.
כיום קיים מגוון של תכשירים לטיפול בצלקות, כגון שמנים אתרים, איפור, דבש, אלוורה וסיליקון. לסיליקון יעילות מוכחת - מחקרים הראו שסיליקון יכול להקטין, לרכך, לטשטש צלקת ואף להבהיר את צבעה!


מוצר ייעודי לטיפול בצלקות הוא ניוג'ל, שפותח על ידי רופאים ועשוי מ-100% סיליקון רפואי המאפשר לטשטש ולהשטיח צלקות ולרוב אפשר להתחיל לראות תוצאות תוך שלושה שבועות. לניו ג'ל יש שתי אפשרויות שימוש, האחת מדבקות המעוצבות בהתאמה לכל אזורי הצלקת (אף, בטן, חזה ועוד), והשנייה ג'ל סיליקון למריחה על אזור הצלקת.

 

איך זה עובד?

ניוג'ל הוא ג'ל סיליקון שקוף שמתייבש תוך 3-2 דקות! נתון משמעותי לאור העובדה שאפשר למרוח אותו, להתאפר או להתלבש על אזור הצלקת ולצאת מהבית, בעוד מוצרים אחרים מתייבשים בפרק זמן של 15 דקות ויותר. לאחר שמורחים את הג'ל על העור (2-3 פעמים ביום), מעסים את האזור כך שהג'ל מתחיל לעבוד ולרכך את הצלקת.
אפשרות אחרת היא להניח מדבקה על אזור הצלקת, המדבקה אוטמת, מונעת כניסה של אוויר ושומרת על לחות קבועה בצלקת ומשטיחה אותה. המדבקות (יש שמכנים אותן יריעות סיליקון) הן רב פעמיות ומכילות דבק חזק במיוחד להדבקה חוזרת לעד 6 שבועות.
המדבקות נדבקות בקלות על עור יבש ונקי, ומתאימות גם לאיזורים דינמיים בגוף כמו פרק כף היד, כתפיים, מותניים ועוד.בין הדבקה להדבקה שוטפים את האזור במים פושרים וסבון ומייבשים. לתוצאה מיטבית מומלץ לשלב בין השניים – מדבקה בלילה וג'ל במהלך היום או ההפך.

 

לרכישת ניוג'ל -  לחצו כאן    או התקשרו : 08-6386412

 

 

 

לקוחותינו