מעוניינים להתייעץ? דברו איתנו

שדה חובה

איך נערכים מפני התפשטות נגיף הקורונה בישראל

וירוס הקורונה הוא אחד מבין אלפי וירוסים, חיידקים ומזהמים אליהם בני האדם חשופים מידי יום.
בעוד מספר הנדבקים הולך וגדל, ההנחיות מאוד ברורות: יש להקפיד על כללי היגיינה.
בנוסף, בעזרת מערכת אייר סטריל (Airsteril) המשלבת 5 טכנולוגיות מתקדמות וקוטלת מגוון מיקרואורגניזמים, וירוסים, בקטריות ועובש בחלל האוויר ובמשטחי עבודה, ניתן לשפר את איכות האוויר אותו אנו נושמים ולמנוע שאיפת אויר מזוהם בחיידקים מזיקים.

 

מהו נגיף (וירוס) קורונה NOVEL CORONA VIRUS ?
וירוס הקורונה (nCov-2019) מקורו ממשפחה גדולה של נגיפים, הגורמים למחלות במינים רבים של בעלי חיים ועלולים לגרום לתחלואה גם בבני אדם.
הנגיף זכה לשם קורונה עקב הדמיון הרב בצורתו הנראית במיקרוסקופ ככתר (כתר=קורונה בלטינית).

 

מהם התסמינים המאופיינים לוירוס הקורונה?
תסמיני הוירוס המופיעים שונים מאדם לאדם ברמת החומרה שלהם ויכולים להופיע כהצטננות, שפעת, חום, פגיעה בריאות עד כדי אי ספיקה רב-מערכתית כמו SARS (תסמונת נשימתית חמורה מאוד), זיהום בדם ומוות.


איך נגיף הקורונה התחיל לפגוע בבני אדם?
עד לשנת 2019 לא זוהה מקרה פגיעה של נגיף הקורונה בבני אדם. בסוף שנת 2019 זוהה הנגיף לראשונה כדלקת ריאות בעיר וואהן במרכז סין. לאחר מכן התפשט הנגיף ברחבי סין ואף הגיע למקומות רבים בעולם, ביניהם: איראן, איטליה, צרפת, לבנון ולאחרונה גם לישראל.

 
כך נערכים בישראל למניעת התפשטות נגיף הקורונה
בשבוע שעבר סיימו את עבודות ההיערכות בבית החולים שיב"א תל השומר, לקראת הגעתם של הישראלים המפונים מספינת הקורונה שהגיעה לישראל ביום שבת (22/2). בנוסף להקמת מבנה מבודד בו ישהו הישראלים שהיו על הספינה, הותקנו מס' מערכות Airsteril  לחיטוי האוויר ממזהמים.
זאת לאחר שטכנולוגיית אייר סטריל עברה בהצלחה פיילוט במחלקות אחרות בבית החולים.


הכירו את טכנולוגיית אייר סטריל לנטרול חיידקים, וירוסים ומזהמים
האיירסטריל הינו פיתוח בריטי הנמצא בשימוש בחדרי ניתוח, מחלקות בבתי חולים, רכבי אמבולנס, בתי אבות ובתעשייה בעולם ובישראל. המערכת קומפקטית ומותקנת על הקיר בכל מקום בו קיים חשש לזיהום ובמטרה לשמור על בריאות האנשים.


כך טכנולוגיית איירסטריל עובדת
המערכת כוללת 5 טכנולוגיות שונות באמצעותן היא שואבת את האוויר מחלל החדר, האוויר עובר תהליך חיטוי קפדני ונפלט חזרה לחלל כשהוא נקי ממזהמים.
טכנולוגיית איירסטריל עברה בדיקות, קיבלה את המלצות ה NHS הבריטי ונמצאה יעילה כנגד מגוון רחב של מיקרואורגניזמים אותם השמידה או הקטינה בצורה משמעותית. בין החיידקים ניתן למצוא ליסטריה, סטרפטוקוקוס, E COLI, MRSA ועוד.

 

למידע נוסף על טכנולוגית איירסטריל >>>  צרו איתנו קשר בטלפון 03-5329157

 

 

מכיוון שאין עדיין מספיק ידע זמין על נגיף הקורונה, הטכנולוגיה עדיין לא נבדקה באופן ספציפי כנגד הוירוס. יחד עם זאת, חלק מיכולות הטכנולוגיה באמצעות קרינת UV שנמצאת בתוך המכשיר, הוכח כיעיל כנגד מגוון רחב של וירוסים וחיידקים בנמצאים מחוץ לגוף האדם, ביניהם וירוסים מקבוצת קורונה.

איך תקטינו את הסיכוי להידבקות בנגיף קורונה? עקבו אחר הנחיות משרד הבריאות
• הקפידו על שטיפת ידיים לעיתים תכופות עם מים וסבון.
• כסו באמצעות נייר טישו את הפה והאף בזמן שיעול או עיטוש ומייד לאחר מכן השליכו אותו לפח. הימנעו עיטוש או שיעול לעבר כף היד.
• אם אינכם חשים בטוב, הישארו בבית והימנעו מהגעה למקום עבודתכם, מוסד לימודים ומכל אזור ציבורי אחר.
• אם אתם חולים או חשים ברע, מומלץ שלא להשתמש בתחבורה ציבורית.


רוצים לדעת עוד על יעילותה של טכנולוגית Airsteril לחיטוי אוויר ומשטחים?
צרו איתנו קשר בטלפון 03-5329157

לקוחותינו